Zatrzymaj młodość na dłużej

Znacie kogoś, kto nie chciałby być wiecznie w swym najlepszym wieku? Ta usilna chęć utrwalenia młodości podnieca gatunek ludzki od zawsze. Panie od wielu lat już wiedzą, że jednym z najważniejszych źródeł długowieczności jest kwas hialuronowy. To dzięki jego cudownym własnościom skóra będzie dłużej jędrna i odżywiona.

Znacie kogoś, kto nie pragnąłby być wiecznie młody? Ta desperacka chęć zatrzymania młodości zajmuje ludzkość od bardzo odległych czasów. Panie od wielu lat już wiedzą, że jednym z najważniejszych źródeł piękna jest kwas hialuronowy. To dzięki jego niezbadanym własnościom skóra będzie dłużej jędrna i nawilżona.

Serum z kwasem hialuronowym
Źródło: www.nantes.pl

A dziś posuwanie się w latach usiłują powstrzymać ludzie nauki. Od czasów rozkodowania ludzkiego kodu genetycznego trwa nieprzerwana batalia badaczy, by spróbować wyjaśnić i spowolnić lub zatrzymać mechanizmy degradacji komórek. To nierówne starcie, bo ludzki umysł, nawet z potężnymi komputerami i innymi maszynami, ciągle mało ogarnia kompleksowość „projektu człowiek”. Lecz jakieś bitwy w tej wojnie są już wygrane, jakieś geny rozszyfrowane, pewne procesy zrozumiane. Istnieje jedna branża, w jakiej rezultaty mamy możliwość obejrzeć na własne oczy. W kosmetykach szansa na powodzenie. Obecnie do każdej części ciała kupisz inny produkt – inny krem pod oczy zastosujesz, a zupełnie inny krem >> krem witaminowy do rąk. Do tego cała gama dodatkowo różnych zastosowań.

Szczególnie paniom zależy na zachowaniu jak najdłużej młodego wyglądu. krem pod oczy, krem do rąk, krem – można tutaj znaleźć – przeciwzmarszczkowy, krem antycellulitowy – coraz to nowsze i skuteczniej działające arsenały walki z postępującym starzeniem. Do tego zaprzęgnięto różnorakie mleczka, kwasy (kwas hialuronowy), owoce i receptury. Walka o młody wygląd trwa nie tylko w kosmetykach do ciała. To również preparaty do włosów czy też pasy do zębów. Tutaj coraz bardziej znana jest lecznicza pasta do zębów, która zwalcza nadwrażliwość.

Źródło: NANTES