Zatrzymaj młodość na dłużej

Znacie kogoś, kto nie pragnąłby być wiecznie młody? Ta desperacka chęć zatrzymania młodości zajmuje ludzkość od bardzo odległych czasów. Panie od wielu lat już wiedzą, że jednym z najważniejszych źródeł piękna jest kwas hialuronowy. To dzięki jego niezbadanym własnościom skóra będzie dłużej jędrna i nawilżona.

Serum z kwasem hialuronowym
Źródło: www.nantes.pl

A dziś posuwanie się w latach usiłują powstrzymać ludzie nauki. Od czasów rozkodowania ludzkiego kodu genetycznego trwa nieprzerwana batalia badaczy, by spróbować wyjaśnić i spowolnić lub zatrzymać mechanizmy degradacji komórek. To nierówne starcie, bo ludzki umysł, nawet z potężnymi komputerami i innymi maszynami, ciągle mało ogarnia kompleksowość „projektu człowiek”. Lecz jakieś bitwy w tej wojnie są już wygrane, jakieś geny rozszyfrowane, pewne procesy zrozumiane. Istnieje jedna branża, w jakiej rezultaty mamy możliwość obejrzeć na własne oczy. W kosmetykach szansa na powodzenie. Obecnie do każdej części ciała kupisz inny produkt – inny krem pod oczy (Optegra) zastosujesz, a zupełnie inny krem do rąk. Do tego cała gama dodatkowo różnych zastosowań.

Szczególnie paniom zależy na zachowaniu jak najdłużej młodego wyglądu. krem pod oczy, krem do rąk, krem przeciwzmarszczkowy, krem (https://beautikon.com/pielegnacja-twarzy/przeznaczenie/skora-problematyczna-tradzikowa.html) antycellulitowy – coraz to nowsze i skuteczniej działające arsenały walki z postępującym starzeniem. Do tego zaprzęgnięto różnorakie mleczka, kwasy (kwas hialuronowy), owoce i receptury. Walka o młody wygląd trwa nie tylko w kosmetykach do ciała. To również preparaty do włosów czy też pasy do zębów. Tutaj coraz bardziej znana jest lecznicza pasta do zębów, która zwalcza nadwrażliwość.

Źródło: NANTES