Operacje plastyczne, które wykonuje klinika medycyny estetycznej

Popyt na drogie usługi chirurgów plastycznych wzrasta nieustannie, bo zadbana twarz, czy smukła figura stały się takim samym elementem dobrego stylu jak elegancka suknia, garnitur, lub biżuteria. Operacjom plastycznym częściej poddają się kobiety, które pragną poprawić nie tylko swój wygląd, lecz również jakość życia. Dzięki zabiegom pozbywają się kompleksów, czują się pewnie, są zdecydowane na śmiałe życiowe wyzwania.

operacje plastyczne
Autor: Rafael Antonio
Źródło: http://www.flickr.com
Są dwie przyczyny, dla jakich decydują się na zabiegi plastyczne, które realizuje klinika w Polanicy Zdrój. Po pierwsze, zabieg często jest niezbędny, by powrócić do zwyczajnego życia po wypadku, nieudanej operacji, lub w wypadku defektów wrodzonych. Drugą przyczyną jest wzgląd estetyczny, tak samo istotny w życiu każdego człowieka. Zaaprobowanie sylwetki, dzięki niedużym korektom, umożliwia odnaleźć zadowolenie z życia.

Zobacz też – klinika (kliknij) chirurgii plastycznej polanica

Klinika w Polanicy Zdrój jest popularnym ośrodkiem chirurgii plastycznej. Każdego roku wykonuje się w tym miejscu parę tysięcy zabiegów z obszaru chirurgii plastycznej. Blok operacyjny wyposażony jest w najnowszy sprzęt chirurgiczny i anestezjologiczno monitorujący. W klinice zatrudniony jest wysoko wykwalifikowany personel medyczny dla których zajęcie w tej dziedzinie medycyny to wielka pasja.

operacje plastyczne
Autor: Hot Wife and Cuckold Wimp Husband Couple
Źródło: http://www.flickr.com

Jednym z najczęściej wybieranych operacji, jakie robi klinika (fachowcy z Dermamed Wrocław) w Polanicy Zdrój jest plastyka brzucha, na którą decydują się panie po ciąży. Polega na tym, że wzmacnia się naprężenie warstw i powięzi brzucha, a nadwyżka skóry pozostaje usunięty. Równie popularne jest powiększanie piersi, w trakcie którego pod mięśniami piersiowymi są umieszczane wkładki silikonowe. Kobiety w podeszłym wieku, u jakich widać procesy starzenia, decydują się także na lifting. Jest to operacja, która polega na naprężeniu skóry policzków i szyi w ten sposób, ażeby w rezultacie tkanki po ich podniesieniu powróciły w miejsca, w jakich znajdują się u osób młodszych. Popularna jest również plastyka nosa, która ma na celu jego zredukowanie, lub likwidacja garbu.

Medycyna estetyczna zapewnia wielkie potencjały poprawienia mankamentów urody, niemniej należy mieć na uwadze, by zachować dystans w poprawianiu natury.