Zabieg dermatologiczny pierwszy raz

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – odmładzające zabiegi nierzadko powodują takie reakcje. Rozumiemy, ale większość z nich to mit, który należy jasno przedstawić. Utarło się powiedzenie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nic to jednak nie znaczy w zabiegach medycyny estetycznej. Lęk przed skorzystaniem z bogatej oferty wynikają z powielania pewnych mitów, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Dlatego Centrum Dermatologii Estetycznej WellDerm chce przełamać ten opór i zachęca do skorzystania z nowego rodzaju oferty.

Złota medycyna estetyczna
Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

Krok pierwszy
Pierwszym krokiem jaki należy wykonać jest bezpłatna konsultacja dermatologiczna u specjalisty TAG=medycyny estetycznej. To pozwoli doświadczonemu lekarzowi dokonać szczegółową analizę kondycji i potrzeb naszej skóry. Tylko taką metodą można dobrać odpowiedni zabieg i stworzyć kurację, która będzie trwała w efektach. Czytaj więcej: na tej stronie

Krok drugi
Drugi krok to przygotowanie skóry do poważniejszych zabiegów. Z tego powodu lekarze WellDerm na początek mogą polecić Zaffiro, czyli termolifting powstrzymujący procesy starzenia i usuwający objawy zwiotczałej skóry. Podczas zabiegu specjalna głowica wysyła światło podczerwone, które rozgrzewa znajdujący się w skórze kolagen do temperatury ok. 70 stopni Celsjusza, a dzięki temu dochodzi do jego namnażania. 

Poza Zaffiro w zestawie oferowanych zabiegów jest też: bezinwazyjny Jet Peel, który znakomicie oczyszcza skórę, mezoterapia bezigłowa, która regeneruje skórę dzięki witaminowym koktajlom, oraz wygładzające peelingi. Każdy z tych zabiegów ma potwierdzoną efektywność i pozawala osiągnąć świetne rezultaty, a do tego są bezpieczne i powszechnie stosowane na całym świecie. Gdyby argumentów było mało, to dodatkowo oferta WellDerm dla nowy Klientów zakłada rabaty na zabieg przygotowujący.

wellderm - logo
Autor: Wellderm
Źródło: Wellderm

Krok trzeci
Po skorzystaniu z dwóch pierwszych etapów, oswojeniu się z gabinetem (zobacz makijaż permanentny brwi wrocław), poznaniu lekarzy i nabraniu zaufania do metod stosowanych w centrum, przychodzi czas na trzeci etap – skorzystanie z zabiegów przy użyciu botoksu lub wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Więcej o zabiegach estetycznych i nie tylko znajdziesz w centrum (www.rehabilitacja.przemysl.pl/kontakt) dermatologii