Wpływ mody na damską bieliznę

Trendy cały czas się modyfikują. Jakby tak przyjrzeć się temu wszystkiemu z dystansem, może zdawać się to kuriozalne, że każdego roku pojawiają się inne zasady dotyczące tego, co jest gustowne.

Nawet bielizna damska , którą przecież ogląda zwykle tylko nosicielka oraz czasami partner, podlega rozmaitym trendom. Ale nie wolno ulegać takim dyktatom – w tym tekście przedstawiamy zuchwały postulat, by każda kobieta nosiła na sobie to, co zechce, zamiast tego, co chcą inni!

Porozmawiajmy o takich fragmentach ubioru, jak stroje kąpielowe . W tym sezonie (i kolejnym) zalecamy niewiastom, by dobrały raczej oldskulowe kroje niż współczesne. Aktualnie modne stroje (więcej informacji) kąpielowe odsłaniają coraz więcej, co może się paniom nie podobać. Nie oszukujmy się, nie każda z nas posiadła figurę modelki. Dlatego rekomendujemy stroje kąpielowe, które prezentują się na oko tak, jak te zakładane przez urlopowiczki kilka dziesięcioleci temu. Stroje kąpielowe dosyć obszerne, zasłaniające m.in. brzuch. Tak pomyślane stroje kąpielowe mogą wyglądać gustownie, nadając właścicielce dawny powab.

Czemu musimy nosić malutkie stringi (więcej tutaj)? Czy jedynie dlatego, gdyż tak bardzo podobają się mężczyznom? Czy z tej przyczyny, że są modne i jest w dobrym tonie je nosić? To są fatalne argumenty. Kobieta powinna nosić na sobie to, co wybiera i w czym jest jej wygodnie.

Podobnie biustonosze – dzisiejsze niewiasty mocno męczą się ze wszelkiego rodzaju modelami, które modelują i wzrokowo maksymalizują wymiary piersi. Robią tak, gdyż jest gigantyczny popyt wśród męskiej populacji na wielkie biusty.

Każda niewiasta, która chce czuć się miło i dobrze w każdej chwili, powinna zwrócić się o radę do specjalistek od bra-fittingu, czyli kobiet, które dobierają pasujące dla konkretnej sylwetki biustonosze. Ta usługa pojawiła się w ojczyźnie całkiem niedawno – w rozwiniętych krajach jest oferowana już od wielu lat.