W jaki sposób współczesna technika może pomóc w utracie zbędnych kilogramów

Wielu ludzi marzy o tym, żeby mieć szczupłą sylwetkę i wiele z tych osób będzie też sporo w stanie wyłożyć na realizację swoich marzeń. Jednym z największych problemów związanych z wyglądem jest zbyt duża ilość kilogramów. Ma na to wpływ wiele rozmaitych czynników. Praca na siedząco, brak aktywności fizycznej i niewłaściwe odżywianie sprawiają bardzo szybkie przybywanie kilogramów i rozrastanie się figury.

Recepta na taki stan rzeczy jest wprawdzie bardzo prosta, lecz dla większości ludzi wymagająca za dużo wysiłku i wyrzeczeń. Należy w pierwszej kolejności zmienić żywieniowe zwyczaje, zrezygnować z podjadania ciastek, chipsów i innych przekąsek, a w ich miejsce wprowadzić owoce i warzywa. Kolejną rzeczą jest większa aktywność, tu również trzeba ruszyć się sprzed telewizora, ubrać dres i udać się na siłownię, basen czy rower. To również wielu ludziom sprawia ogromny problem, najbardziej chciałyby one mieć wspaniałą figurę bez żadnego wysiłku, z możliwością spożywania wszystkiego co będzie się chciało. To wszystko obiecują tak popularne w ostatnim czasie diety cud, lecz oczekiwania te spełnia również współczesna medycyna estetyczna – czytaj więcej .
laser
Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED

W kosmetycznych gabinetach coraz większe zainteresowanie mają zaawansowane urządzenia służące do walki z tłuszczem.

Skoro przeglądasz ten artykuł, to znaczy, że opisywany temat bardzo Cię zaciekawił. Jeśli tak naprawdę jest, to kliknij tutaj oraz zobacz praktyczne wskazówki.

Jeszcze do niedawna pośród takich zabiegów królowała liposukcja, która była jednak bardzo inwazyjna. Metody obecnie promowane stosują zupełnie inne procesy, powodujące rozkład tłuszczowych komórek bez konieczności niebezpiecznej ingerencji w organizm.

Jedna z takich nowości to lipolaser, urządzenie emitujące w specjalny sposób skoncentrowaną wiązkę laserowego światła. Pod jego wpływem komórki tłuszczowe zaczynają się rozpadać i są wydalane z organizmu, zabieg ten jest zupełnie bezpieczny dla innych tkanek takich jak nerwy, skóra czy naczynia krwionośne.lek (nasza strona)Odmienną technikę wykorzystuje kriolipozliza, tu z kolei stosuje się niskie temperatury w celu zamrożenia tłuszczowych komórek – dbaj o siebie jeszcze bardziej . Pod wpływem niskich temperatur komórki te zaczynają umierać i również po pewnym czasie są całkowicie usuwane z organizmu.