W jaki sposób dobrać kostium kąpielowy do sylwetki

Urlop już za chwilę, a ty nie wiesz, jak dobrać kostium kąpielowy do sylwetki? Nie wiesz, co jest trendy? Bądźmy uczciwi – nie każda z nas wygląda niczym modelka. Każda kobieta jest piękna na własny osobisty sposób. Nie powinnyśmy więc omijać plaży szerokim łukiem wyłącznie dlatego, że coś nam w naszym ciele nie odpowiada. Wystarczy dobrze dopasować kostium kąpielowy do własnej sylwetki aby czuć się dobrze a także wyglądać świetnie.

Jagna pomoże Ci podkreślić zalety Twojej sylwetki
Autor: Michael Bentley
Źródło: http://www.flickr.com
Stroje kąpielowe XL również mogą kształtować sylwetkę, a znajdziesz je tutaj. Złotych zasad jest kilka, od wybranego modelu, koloru jak też wzoru będzie zależeć, czy dodamy, czy odbierzemy sobie nieco kilogramów, centymetrów w talii i czy optycznie się skrócimy, czy też wysmuklimy.
Fundamentem jest kolor – ciemny pokochają osoby puszyste bowiem działa wyszczuplająco, z kolei jasny może się okazać znakomitym wyborem dla pań narzekających na za małą pupę bądź biust. Wybierając kostium zwróć baczność na nadruk.

Drobny wzór będzie wizualnie pomniejszał, podczas kiedy duży wzór optycznie zwiększy ubrane w nie części ciała. Jeśli jesteś posiadaczką dużych piersi jesteś skazana na kostiumy dobrze podtrzymujące biust. W klasycznych trójkątach na sznurku, niestety, będziesz wyglądać wulgarnie i po całym dniu może się okazać, że bolą cię nie tylko piersi, ale też kręgosłup. Warto zatem wybierać stroje z usztywnionym fiszbinami stanikiem, które twój walor będą znakomicie podtrzymywały oraz kształtowały. Unikaj cieniutkich ramiączek, które będą się wpijały w ramiona. Wyselekcjonuj strój z szerszymi tasiemkami, jakie zapewnią ci wygodę w trakcie noszenia.

Nieduże piersi to problem, który de facto problemem nie jest, bowiem jesteś w stanie ruszać się na plaży bez strachu, iż nie uda ci się utrzymać biustu na własnym miejscu. Wizualnie powiększysz biust nabywając stroje kąpielowe push-up bądź wybierając biustonosze z większymi deseniami, frędzlami czy marszczeniami. Jeżeli sześciopak na twym brzuchu wciąż przykrywa drobinka tłuszczyku, nie przejmuj się. Prawidłowo dopasowany kostium kąpielowy odwróci spojrzenia od słabostek koncentrując ewentualne spojrzenia na przykład na świetnie zaakcentowanych piersiach lub nogach. Ostatecznie możesz zasłonić brzusio jednoczęściowym strojem w ciemnym kolorze.