W dzisiejszych czasach bycie wielbicielem gadżetów, nie jest niczym dziwnym, a raczej na porządku dziennym.

Dlatego jeśli ktoś ma akurat telefon i chce, żeby jego urządzenie mobilne prezentowało się zdecydowanie korzystniej, to bez dwóch zdań będzie chciał zainwestować w jakiś interesujący pokrowiec, bądź obudowę. A w sklepach handlującymi urządzeniami mobilnymi tego typu przedmiotów jest naprawdę bardzo wiele. Pokrowce różnią się między sobą nie tylko krojem, barwą i grafiką, ale również sposobem korzystania, a także materiałem. Chyba ostatnio do najczęściej wybieranych zaliczają się etui skórzane, filcowe, oraz plastikowe.

nowoczesne smartfony
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Te materiałowe wyróżniają się głównie szerszym polem manewru wykonania kroju. Jednym z przykładów jest sony xperia e4 etui, które cechuje się tym, że jest zamykane jak telefon z klapką. Innym rozwiązaniem zamykania takiego etui, jest także styl pamiętnika – . Tak więc smartfon z pewnej odległości wygląda jak pamiętnik lub luksusowy notesik do uwieczniania różnych ważnych adresów i telefonów. Zwykle zamykane są one na poręczny magnesik. Dzięki temu tego typu etui prezentują się nie tylko bardzo luksusowo, ale również są bardzo praktyczne. Warto też wspomnieć w tym przypadku o pokrowcu plastikowym.

Smartfon Sony Xperia
Autor: TAKA@P.P.R.S
Źródło: http://www.flickr.com
W przypadku samsung galaxy grand prime etui, mamy faktycznie do czynienia z ogromnym szeregiem możliwości. Należy zacząć już od rozmaitych kolorów. A następnie będzie można kończyć na różnych możliwościach związanych ze wzorami. W popularnych hurtowniach internetowych z gadżetami do smartfonów można znaleźć tysiące propozycji. Każdy niewątpliwie wyszuka dla siebie coś stosownego, co trafi w jego indywidualny gust. Tego typu etui adresowane są jednocześnie osobom młodym, które sugerują się zupełnie odmiennymi trendami mody, ale także do dojrzałych posiadaczy smarfonów, jacy w pierwszej kolejności wybierają takie cechy jak, elegancja i luksus. Inną właściwością jest praktyczne zastosowanie etui, które oczywiście, w pierwszej kolejności powinno chronić obudowę przed rozmaitymi uszkodzeniami. A do tego przecież bez problemu można połączyć niebanalny wygląd.