Trendy na rynku bielizny damskiej i męskiej

Coraz bliżej urlopy, stąd pojawia się stare pytanie – co na siebie włożyć na plaży? Jakie stroje kąpielowe są obecnie modne? Jakie kroje bielizny są w te wakacje trendy? Jak ukryć wybujałe kształty? Znajdziesz odpowiedzi, czytając ten króciutki artykuł.

Stroje kąpielowe od Reserved
Autor: Reserved
Źródło: Reserved
W tym sezonie w zapomnienie odejdą stonowane i ponure kolory. Na plażach pokażą się pastele i zabielone kolory! Jeżeli zobaczysz gdzieś erotyczne bikini (http://www.waxclinic.pl/blog/37-rodzaje_depilacji_bikini) na plażę w barwach pastelowego różu, kwiatów chabru, mięty i słonecznych pomarańczy – kupuj bez pytania! Modne staną się również wszelkiego rodzaju wzory geometryczne i futurystyczne. Koniecznie zwróć uwagę na mocne motywy o nazwie ‘carven’. Do mody wracają marynistyczne desenie. Uwaga! Duży comeback zaliczają też wzory retro!

W świecie mody panuje od jakiegoś czasu boom na kroje maskujące niedoskonałe ciała. Chętnie wybierana jest bielizna wyszczuplająca, a panie o puszystszych kształtach czy z brzuszkiem naprawdę mają dobry wybór bielizny plażowej. Na półkach są więc stroje z luźnym suknem na brzuchu, zakrywające nieco więcej aniżeli zwykłe bikini.

Moda letnia i plażowa
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Olbrzymi krzykiem mody jest tzw. tankini. Jest to letni strój składający się z majtek i topu z odpowiednio wyprofilowanym dekoltem. Krój rewelacyjnie maskuje niedoskonałości, a dodatkowo jest wygodny i praktyczny. Tankini łatwo podciągnąć, kiedy chcemy opalić trochę ciała. Większa kuzynka bikini (Amazing Girl – neonowe bikini na plażę) nadaje się też zgrabnie do spodenek, szortów i spódnic.

Pora więc przejść się do sklepów lub pomyszkować w Internecie. I pamiętajcie, drogie panie – pastele i szpilki królują!

Obok strojów kąpielowych pora letnia niesie całą gamę trendów.