Tort ślubny – czym powinno kierować się podczas jego wybierania?

Tort ślubny to nadzwyczaj istotny fragment całego wesela. W czasie jego wyboru naturalnie trzeba zwrócić uwagę na dwie najistotniejsze rzeczy – jego smak i image. Słusznym pomysłem jest umówienie się na degustację paru różnych tortów, dzięki czemu swobodniej wybierzemy ten, jaki będzie nam pasować. Wybranie smaku tortu bez degustacji zdoła okazać się błędem, albowiem nawet jeżeli zdecydujemy się na tort czekoladowy bądź waniliowy zdoła się okazać, iż będzie on mdły, zbyt słodki czy za gorzki. Właśnie dlatego degustacja tortu ślubnego jest tak ważka. Dzięki temu odszukamy smak, który najbardziej będzie nam podobać się.

ślub
Autor: JASON 蕭
Źródło: http://www.flickr.com

Image tortu jest niemniej istotny. Bez wątpienia winien on pasować do koncepcji ślubnej. Możemy zdecydować się na biały, klasyczny tort ślubny, aczkolwiek coraz więcej Par Młodych planuje wesela z kluczowym motywem kolorystycznym. Jeśli na naszym weselu rządzi błękit, fiolet bądź czerwień to bezsprzecznie tort ślubny także powinien odzwierciedlać ów motyw. Cukiernie prześcigają się w dzisiejszych czasach w wymyślaniu coraz to nowszych, bardziej kreacyjnych tortów ślubnych. Różne zdobienia, kolory, kształty – aktualne tortom (polecamy hiperłącze do serwisu) wolno nazwać żywymi dziełami sztuki. Z pewnością warto poświęcić trochę czasu na to, by odkryć ten wymarzony, najpiękniejszy oraz zarazem dobry tortach (polecamy rzuć okiem) – więcej na ten temat. Nie sugerujmy się jedynie zdjęciami w Necie!

ślub
Autor: Simon Watson
Źródło: http://www.flickr.com

Zawsze osobiście udajmy się do danej cukierni i zobaczymy nie tylko portoflio, lecz również już stworzone torty, jakie są osiągalne w ofercie. Zdjęcia nie zawsze oddają prawdę, wskutek tego sugerowanie się tylko zdjęciem zdoła okazać się zgubne. Jeśli w Dniu Ślubu nie potrzebujemy zastać uciążliwej niespodzianki oraz ujrzeć tortu, jaki w ogóle nie odpowiada naszym oczekiwaniom i naszemu zamówieniu – poprawnie przyłóżmy się do wyszukania wyróżnianej, fachowej cukierni. Pożądane byłoby również poznać się z opiniami Konsumentów, którzy zamawiali torty ślubne z danej cukierni.

Powiązane artykuły -