Szukasz idealnej płaszcza? Sklep Helikon to dla Was!

Udajesz się w wzniesienia, nad jezioro, lub w pewne inne terytorium, gdzie wiesz, że przyda Tobie się wierzchnie garderoba? A być może szukasz cokolwiek na każdy dzień? bluza softshell jest dla Ciebie!

nowoczesne AGD w kuchni
Autor: Goedeker’s
Źródło: http://www.flickr.com
Kurtki softshell to doskonałe rozwiązanie dla tym z Was, które snują plany udać się w lot, gdzie wymagane będzie nałożenie cokolwiek „na grzbiet”. A po co zabierać ze sobie zwykłą bluzę, gdy sklep Helikon podaje w swoim bogatym gamie niezawodne, gorące i przede wszystkim lekkie kurtki softshell z unikalnego materiału Shark Skin, które są dziergane z pary powłok materiału, o klasycznym, a nawet uniwersalnym kroju oraz które można nosić także na co dzień? W rodzaju od potrzeby, sklep Helikon oferuje modele z aksamitnym polarem oraz siatą, oraz materiałem wodoodpornym, który ubezpiecza przed wodą i wietrzykiem, będąc dodatkowo nader przyjaznym dla skóry. Przedstawiane modele to także: Jackal, Trooper, a także Helikon-Tex Delta UTL Coyote oraz Mp Camo. Pojedynczymi cechami kurtek softshell, na przykładzie projektu Delta UTL Coyote są: kieszenie (wewnętrzne, na dole kurtki, oraz tzw. „napoleońskie”), wzbogacone profilowane zgięcia rąk, kołnierz razem z podbiciem z polaru, wspaniała oddychalność tkaniny, zamki YKK, regulowane mankiety, oraz najistotniejszy i najmocniej szczególny suwak błyskawiczny z oblamowanie termiczną oraz przykryciem brody. https://e-militaria.pl/kurtki-softshell-70 https://e-militaria.pl/helikon_14

Co więcej, szeroka ubarwienie kurtek, zaspokoi wymagania każdego – dziewczyny, czy chłopaka, przechodnia, czy outdoorowca.
Ktokolwiek odnajdzie w sklepie Helikon – cenionym w tej chwili jako Helikon-Tex – coś dla siebie.