Świetne gry na konsole

Ten artykuł przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie orientują się, czym ona tak naprawdę jest i do czego może być używana. Opiszę też, czym się ona różni od PC, jakie są jej modele i komu ją można najbardziej polecić. Konsola to w istocie komputer, różniący się od zwykłego PC użytecznością. Jest to maszyna używana jedynie do gier wideo.

Konsoli nie można po zakupie unowocześniać, dokupując świeższe elementy, tak jak praktykuje się to w przypadku klasycznego PC. Stanowi ona integralną całość, do której da się dołączyć najwyżej części peryferyjne, takie jak karty pamięci, joysticki, sprzęt muzyczny i ekran.

Blackgames.pl - konsole
Źródło: Blackgames.pl

Na rynku obecnie znajduje się kilka wartych uwagi urządzeń. Firma Sony oferuje dwie generacje konsol – Playstation 3 i Playstation 4 (::sklep::). Microsoft posiada w sprzedaży Xbox 360 i Xbox One, japońskie Nintendo za to WiiU. Ceny konsol nowszych technologicznie rozciągają się w zależności od opcjonalnych dodatków. Za mniejszą cenę można kupić Playstation 3 – tutaj ceny krążą wokół 700 zł za nowy egzemplarz.

Na wszystkie najpopularniejsze konsole wydano mnóstwo ciekawych produkcji, głównie FPS (First Person Shooter), wyścigowych i zręcznościowych. Najlepsze gry na PS2 to zdecydowanie Guitar Hero, w którym możemy udawać najlepszych gitarzystów. Pochwalić należy też świetną grę wyścigową Gran Turismo. Na PS3 stworzono mnóstwo klasycznych już serii, takich jak FIFA, Tekken i Call of Duty. Gry na PS4, ze względu na lepszą konfigurację, mają o wiele lepszą szatę graficzną. Konsola Microsoftu zaś oferuje nawet większe spektrum. Niektóre gry na XBOX 360 są obsługiwane przez wyjątkowy kontroler Kinect, co umożliwia wykrycie ruchu użytkownika i przeniesienie go na monitor.

Zwolennikom sprawdzonej informacji zalecamy ten portal (https://www.sonorus.pl/wzmacniacze-lampowe/), gdyż nie dość, że mówi on o podobnej problematyce, to robi to też w niesamowicie ekscytujący sposób. Kliknij i zobacz!

W rodzaju znajdziemy wiele pozycji sportowych i zręcznościowych. XBOX 360 (::tutaj odnośnik do e-sklepu::) również może się poszczycić wybitną polską grą fabularną Wiedźmin.

Ostatnio powszechne stały się wygodne netbooki i tablety, ułatwiające stały dostęp do internetu.

Jeśli uważasz, że prezentowany tutaj wpis jest interesujący oraz poszukujesz czegoś podobnego, to kliknij ponadto ten link, a odnajdziesz więcej informacji obudowa Microsoft Lumia 650.

Ciekawą możliwością dla każdego posiadacza takich urządzeń byłby zakup konsoli. W ten sposób można komfortowo oddzielić relaks od zajęć zawodowych.