Śliczne i bardzo gęste rzęsy, czyli kilka słów na temat rewelacyjnego zabiegu przedłużania rzęs

Zabieg przedłużania rzęs jest dzisiaj coraz bardziej atrakcyjny. Sporo kobiet decyduje się na przedłużenie rzęs, bo jest to dla nich ogromną wygodą, poza tym przedłużone rzęsy przedstawiają się faktycznie ślicznie! Długie, ciemne, podkręcone i bardzo gęste rzęsy – jaka kobieta nie pragnęłaby takich mieć?

kolorowy makijaż oczu
Autor: Audrey Xavier Brulu
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki zabiegowi przedłużania rzęs wreszcie wolno cieszyć się pięknymi rzęsami, bez konieczności codziennego ich malowania. Uroda jest teraz dla kobiet niesłychanie znacząca i niewątpliwie każda z nas zawsze chce przedstawiać się perfekcyjnie. Przedłużone rzęsy nie tylko bajecznie wyglądają, lecz także wpływają na zwiększenie poczucia własnej wartości i pewności siebie. A co można rzec na temat samego zabiegu przedłużania rzęs? Czy jest on zupełnie bezpieczny? Ile czasu taki operacją (np. hiperłącze)? I jak długo utrzymuje się rezultat przedłużonych rzęs? Na temat tego i poradach makijażowych więcej tutaj – http://www.ceneo.pl//Akcesoria_do_makijazu.

operacja (np. przeniesiony tutaj) przedłużania rzęs jest zupełnie bezpieczny i nie niszczy naturalnych rzęs. Jeśli tylko robisz zabieg u profesjonalnej stylistki rzęs to niewątpliwie nie musisz się niczego obawiać. Zabieg wykonywany jest na zamkniętym oku. Przy użyciu pęsety rzęsy są doklejane do prawdziwych rzęs. W zależności od konkretnej metody do jednej rzęsy wolno dokleić jedną, dwie oraz nawet trzy rzęsy. Czas zrealizowania zabiegu jest zależny od ilości doklejanych rzęs, a także od tego jak dużo naturalnych rzęs ma klientka.

Przeważnie taki zabieg trwa blisko dwóch godzin. Rzęsy trzymają się na oku mniej więcej dwa miesiące, niemniej jednak jeżeli chcesz aby rezultat ciągle był fenomenalny poleca się robienie uzupełnienia co 3 – 4 tygodnie.

Warto zaciekawić się zabiegiem przedłużania rzęs, ponieważ rezultaty takiego zabiegu są naprawdę wyśmienite. Ponadto mając przedłużone rzęsy nie musisz już ich codziennie malować, gdyż zawsze wyglądają one idealnie. Bez wątpienia zakochasz się w swoich ślicznych, długich i podkręconych rzęsach, dlatego już dziś podaruj sobie odrobinę luksusu i wybierz się na fachowy zabieg przedłużania rzęs. Równie istotne jest akcentowanie urody odpowiednim make-up oczu, gdzie potrzebne będą takie akcesoria jak tutaj – makijaż dla oczu.