Prezent? Liczy się oryginalność!

Bez wątpienia wielu z was zgodzi się, że wybrać wyjątkowy prezent jest niełatwo. I zupełnie nie jest tak, że jak się kogoś dobrze poznało, rzecz ta staje się prostsza. O ile planujesz, by osoba tobie bliska miała coś totalnie jednorazowego, musisz kupić coś więcej niż produkt dostępny na rynku. Świetnym pomysłem może okazać się podarowanie kuponu na jakąś fajną atrakcję

.

Wielbiciele mocnych samochodów bez wątpienia ucieszą się z bonu na wielką przygodę, jaką jest wyczynowa jazda Subaru (zobacz przykład). Siedzenie za kierownicą pojazdu tej znanej z wyścigowych zwycięstw firmy to cudowna sprawa. Jest to jednak prezent dla tych osób, które potrafią sprawnie prowadzić samochód i nie lękają się prowadzenia w ciężkich warunkach.

Ciekawym podarunkiem może stać się wejściówka na siłownię lub innego rodzaju treningi. Jak wiadomo, karnet w znanym fitness klubie to dość duży wydatek, więc obdarowany bez wątpienia się ucieszy. O ile wiesz, że osoba ci bliska zamierza spróbować innych rodzajów aktywności sportowej, możesz podarować jej talon na kurs wspinaczki po ściance lub wejściówkę na kajaki.

Jeśli osoba, którą pragniesz uszczęśliwić nie cierpi na lęk wysokości, daj jej voucher na widowiskowy lot balonem nad jakąś uroczą okolicą (oferta takiego przelotu). Do prezentu warto dorzucić także dobry aparat fotograficzny, by lecący balonem mógł wykonać trochę pięknych fotografii z wysokości. Wielkim kłopotem z takim darem jest to, że taka atrakcja nie jest oferowana w wielu miejscach w Polsce. Możesz też pomyśleć nad przejażdżką awionetką.

Dla młodszych ludzi fajnym upominkiem jest opłacenie różnego rodzaju kursów. Najlepszym naturalnie jest kurs jazdy pojazdem. Możesz także pomyśleć o podarowaniu lekcji pierwsze pomocy, pichcenia albo innych, interesujących umiejętności, które przydadzą się w przyszłości.

Na pewno was przekonaliśmy, że fajny upominek niekoniecznie musi być smartfonem bądź tabletem. Należy zdecydować się na niepowtarzalne prezenty.