Poznaj pasujący do Ciebie zapach i styl

Chłopczyca, kobietka, rockmenka, dziecię kwiatu, kobieta eteryczna. Każda z nas jest jakaś i każda z nas lubi swój styl ubierania się. Kolorowe spódnice, trampki czapki z daszkiem,koronki, ciężkie buciory, skórzane kurtki, to wszystko codziennie w wyraźny sposób nas nazywa i stawowi niejako o nas. Ubieramy się tak jak lubimy. Uwielbiamy czuć się wygodnie w swoich ciuchach. Często też dany ciuch podkreśla naszą osobowość.

A co z zapachem. Jaki jest dla nas tym wymarzonym? Który pasuje do naszego sposobu ubierania się, a co za tym idzie do nas samych. Mamy dla Was kilka propozycji, dość zróżnicowanych tak, aby każda kobieta odnalazła wśród nich coś dla siebie.

Perfumy Armani to kwintesencja delikatności. Jego Acqua di Gio to połączenie mięty, owoców cytrusowych. Wszystko to tworzy idealne harmonijne połączenie, które przywodzi na myśl gorące, wzburzone morze i upalny klimat. Nuty zapachowe tych perfum przypadną do gustu każdej kobiecie, która wyśmienicie czuje się w zwiewnych sukienkach, a na głowie ma zaczesane romantycznie loki. versace medusa – to marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Słynny projektant z początku zadziwiał strojem, do dziś zaś raduje nasze zmysły również i zapachem. Zapach zdecydowanie uniwersalny, nie rzucający się… w nos. Przy tym diabelnie kobiecy! Idealny dla chłopczycy, która na przekór, chce uwypuklić swój styl lub też oczekuje na przebudzenie niczym z zimowego snu. A może dzięki niemu przemieni się z brzydkiego kaczątka w damę?

Kiedy słyszę perfumy perfumy 212 pierwsze o czym pomyślę to świetny zapach. I niech nie zmyli was jego iście romantyczna butelka, ten zapach jest konkretny: zdecydowany, przeznaczonydla takich samych kobiet. Kojarzy się z orientem: kolorowy dziki, szalony. Takie też bywają kobiety noszące skóry, glany i dlatego kobieta, i Blue Lagoon te pasują do siebie jak ulał. Anielska gwiazda Angel oszołomi swoim zapachem niejedną kobietę.

Perfumy Dolce Gabbana to to w zasadzie Femme. Inspirowane były gwiazdami światowego kina i swoją nutą kojarzą się z szykiem i wykwintnością. Zapach jest uwodzicielski. Dróg jest wiele, ale nasze zmysły zawsze odnajdą ukojenie jakiejś nucie. Dlatego niezwłocznie biegnijcie do sklepu po swój idealny zapach.