Podpowiemy Ci jak modnie dekorowaćstylizować paznokcie na jesień

Lato pomału się kończy. Sierpniowe noce bywają co raz chłodniejsze. W przeciągu dnia temperatura też zjeżdża co raz niżej. Oczywiście, z pewnością jeszcze zaskoczą nas ciepłe dni, ale będą to już jedynie pożegnalne wybryki lata, które pomału będzie ustępowało miejsca złotej polskiej jesieni. A bywa to przepiękna pora roku. Zwłaszcza wrzesień i październik potrafią zachwycić. Słońce jeszcze wówczas mocno grzeje, a natura stroi się w królewskie barwy: złoto i purpurę. Na drzewach lśnią w słońcu soczyste jabłka i śliwki.

Autor: Golden Rose
I dokładnie takie kolory natury rządzą w świecie mody jesienią. Zarówno w naszej garderobie, jak i w kosmetyczce powinny się znaleźć akcenty złota, głębokiej czerwieni i śliwkowego fioletu. Także standardowe kolory ziemi są o tej porze roku jak najbardziej na topie. Jeżeli mowa o naszych paznokciach, to wraz z upływem wakacyjnych przygód, rezygnujemy z pastelowych oraz sorbetowych odcieni, przygotowując miejsce dla bardziej intensywnych barw.implanty (przeniesiony tutaj)Polecane propozycje: .

Na naszych paznokciach rządzić będzie złoto, ciemna czekolada i wszystkie odsłony fioletu. Naturalni, dobrze widziana jest zawsze tradycyjna czerwień, która w zestawie z taką samą pomadką na ustach, stworzy superkobiecy wygląd. Jesienne trendy w manikiurze to barwy głębokie, intensywne oraz ciemne. Tę odmianę spostrzeżemy na pewno u ulubionej kosmetyczki. Do dyspozycji będą żele do paznokci w takich właśnie odcieniach.

Ale jednokolorowy manikiur to nie jest główna opcja na tegoroczną jesień. Ciągle niezwykle modne są ciekawe wzory na paznokciach. Im bardziej szalone, tym lepiej! Sprawne specjalistki w tej dziedzinie są w stanie wykonać nam na paznokciach prawdziwe cudeńka. Ale takie małe dzieła sztuki można sobie wykonać również w domowym zaciszu.

Naprawdę pasjonuje Cię opisywana kwestia? Skoro tak, to dodatkowo zobacz treść na stronie, którą odnajdziesz na podobnym portalu!

Zwłaszcza, że teraz dostęp do profesjonalnych produktów, takich jak szablony do paznokci, jest niezwykle łatwy. Wiele tego typu produktów można bez trudu kupić w sieci.

Bardzo efektownie będą prezentować się na naszych paznokciach zwierzęce aplikacje. Dopasujmy odcienie do naszego stroju lub, dla wzmocnienia efektu, wykonajmy manikiur w kontrastowych odcieniach. W ten sposób nasze paznokcie z pewnością zwrócą na siebie uwagę. Dla zainteresowanych: alfaparf.