Podpowiemy Ci jak modnie dekorowaćstylizować paznokcie na jesień

Lato pomału się kończy. Sierpniowe noce bywają co raz chłodniejsze. W przeciągu dnia temperatura też zjeżdża co raz niżej. Oczywiście, z pewnością jeszcze zaskoczą nas ciepłe dni, ale będą to już jedynie pożegnalne wybryki lata, które pomału będzie ustępowało miejsca złotej polskiej jesieni. A bywa to przepiękna pora roku. Zwłaszcza wrzesień i październik potrafią zachwycić. Słońce jeszcze wówczas mocno grzeje, a natura stroi się w królewskie barwy: złoto i purpurę. Na drzewach lśnią w słońcu soczyste jabłka i śliwki.

Autor: Golden Rose
I dokładnie takie kolory natury rządzą w świecie mody jesienią. Zarówno w naszej garderobie, jak i w kosmetyczce powinny się znaleźć akcenty złota, głębokiej czerwieni i śliwkowego fioletu. Także standardowe kolory ziemi są o tej porze roku jak najbardziej na topie. Jeżeli mowa o naszych paznokciach, to wraz z upływem wakacyjnych przygód, rezygnujemy z pastelowych oraz sorbetowych odcieni, przygotowując miejsce dla bardziej intensywnych barw.implanty (przeniesiony tutaj)Polecane propozycje: .

Na naszych paznokciach rządzić będzie złoto, ciemna czekolada i wszystkie odsłony fioletu. Naturalni, dobrze widziana jest zawsze tradycyjna czerwień, która w zestawie z taką samą pomadką na ustach, stworzy superkobiecy wygląd. Jesienne trendy w manikiurze to barwy głębokie, intensywne oraz ciemne. Tę odmianę spostrzeżemy na pewno u ulubionej kosmetyczki. Do dyspozycji będą żele do paznokci w takich właśnie odcieniach.

Ale jednokolorowy manikiur to nie jest główna opcja na tegoroczną jesień. Ciągle niezwykle modne są ciekawe wzory na paznokciach. Im bardziej szalone, tym lepiej! Sprawne specjalistki w tej dziedzinie są w stanie wykonać nam na paznokciach prawdziwe cudeńka. Ale takie małe dzieła sztuki można sobie wykonać również w domowym zaciszu. Zwłaszcza, że teraz dostęp do profesjonalnych produktów, takich jak szablony do paznokci, jest niezwykle łatwy. Wiele tego typu produktów można bez trudu kupić w sieci.

Bardzo efektownie będą prezentować się na naszych paznokciach zwierzęce aplikacje. Dopasujmy odcienie do naszego stroju lub, dla wzmocnienia efektu, wykonajmy manikiur w kontrastowych odcieniach. W ten sposób nasze paznokcie z pewnością zwrócą na siebie uwagę. Dla zainteresowanych: alfaparf.