Odzież wojskowa zwana militarna do której zaliczamy również spodnie moro to znakomite ubrania dla ludzi ceniących sobie militaria.

Większość z nas rozmyśla że odzież wojskowa to zestaw garderoby tylko dla mundurowych. Dużo sklepów ma szeroki wybór różnych ubrań przeznaczonych dla hobbystów militariów, lecz również dla myśliwych, survivalowców, podróżników czy tylko dla miłośników mundurowego stylu. Posród owej odzieży możemy znaleźć najlepsze spodnie moro, czapki patrolówki, koszule taktyczne, kamizelki, swetry, bluzy, spodnie długie, spodnie krótkie, pasy, skarpety, rękawice.

militaria
Źródło: http://www.sxc.hu/
Ubiór i obuwie stworzone nie tylko typowo dla profesjonalistów, ale także z myślą o hobbystach militariów, łowiectwa, czy też ludzi spędzających dni poza domostwem. Spodnie – do sprawdzenia na tej stronie – moro bojówki są w kilku sprawdzonych i udoskonalanych wzorach, produkowane w różnorodnej kolorystyce i paru kamuflażach, rozpoczynając od wzorów znakomicie kamuflujących się w lasach, i też jasnych wzorów pustynnych.

Stoiska militarne mają dobre zatowarowanie i wybór ubiorów o typowych właściwościach technicznych z jednoczesnym uwzględnieniem luksusu podczas użytkowania i trwałości użytych tkanin. odzież (zobacz duża odzież) militarna, łowiecka, turystyczna, survivalowa jak i outdoor to nie tylko znajome i sprawdzone wzory, ale głównie najdoskonalsze techniki wprowadzone w design w czasie cylku projektowego. Odporne na wodę i odporne na wiatr kurtki, umożliwiające jednocześnie transport potu na zewnątrz tzw. „oddychanie materiałów” to

militaria
Autor: Program Executive Office Soldier
Źródło: http://www.flickr.com

dzisiaj już podstawa.

Elastyczne tkaniny z dodatkiem spandexu, zabezpieczenia włókien powłokami teflonowymi, wykorzystywanie niekonwencjonalnych rozwiązań techniczno-wzorniczych powodują, iż ubrania i obuwie spełnią wymogi najbardziej wymagających odbiorców. Ubiór w kamuflażach moro pozwala ukryć się w leśnych krzaczkach i pozostać niemal niezauważonym.

Odzież militarna w tym także spodnie moro są odpowiednie dla osób ceniących sobie militaria, doceniających niebezpieczne, ale pełne przygód wyjazdy survivalowe. Wytwarzana jest też odzież wojskowa dla młodych nabywców czyli mundury dla dzieci oraz dziecięce koszule moro, spodnie moro i militarne kurteczki dla dzieci. Ubiór przeważnie pasuje już na wielkość od 120 cm.