Odpowiedni strój jest kluczowy

Myślałaś kiedyś, jak bardzo ważną rolę dla ludzi pełnią ciuchy? Jest takie powiedzenie, że to nie szata zdobi osobę, ale tak naprawdę nie ma pokrycia w rzeczywistości. Inni ludzie oceniają nas – usposobienie, możliwości finansowe, status –poprzez to, co zakładamy. Odpowiedni dobór ciuchów jest fundamentalny, istnieją w istocie jasno określone zasady. I tak np. do kościoła nie należy wchodzić w krótkim rękawku, a za to wpadanie w garniturze na prywatkę w domu akademickim jest wielkim nieporozumieniem. Na prywatkę dobrze będą nadawać się swetry Campus. Przykładów reguł jest mnóstwo. Należy wiedzieć, że kształtowały się one przez dużo lat i raz na jakiś czas się zmieniają. Na meeting w pracy obecnie wypada wsunąć buty męskie Zara, a nie adidasy. Możliwe, że w przyszłości na tych okazjach będzie się widywać mniej eleganckie obuwie

Spójrzmy na to, co wszyscy mają pod odzieżą. Mimo że bielizna to prywatna rzecz, pełni ona ważną funkcję w relacjach międzyludzkich, a bardziej dokładnie w związkach romantycznych. Każda pani musi pamiętać, że gdy do sypialni wkrada się nuda, trzeba coś zrobić. Dokładnie tak, nie wolno czekać na gwiazdkę z nieba, trzeba na nowo oczarować partnera, aby ten uzmysłowił sobie, jak silnie pożąda swoją kobietę. W tym wypadku powinno się przejść się do sklepu z zmysłową bielizną i kupić pakiet, który spowoduje, że ogień namiętności zapłonie znów. Idealnym pomysłem staje się seksowna bielizna Zara.

W sytuacji, gdy nie stać cię na nabycie eleganckich wyrobów tej renomowanej firmy z Hiszpanii, zdecyduj się na mniej drogą opcję. Bielizna nocna H&M także wygląda cudownie, a kosztuje mało.

A zastanawiałaś się kiedyś, jaka będzie moda w przyszłości? Wielu specjalistów, nie umie odpowiedzieć na to pytanie. Czy nasi potomkowie wybiorą zimną funkcjonalność i będą zakładać uniformy rodem z seriali sf?