Kobiece i zmysłowe – fryzury na lato

Kobiece i zmysłowe – takie powinny być uczesania na lato 2015. Modne są wszelkie długości włosów, jednak niemniej ważny okaże się kolor. Obowiązkowy odcień to tzw. „brond”, czyli połączenie brązu oraz słonecznego blondu, oczywiście w odcieniach naturalnych. Włosy farbuje się tak, by blond z brązem swobodnie się przenikały. To już nie jest klasyczne ombre, w których z wyraźnym kontrastem. Przejście koloru jest subtelne. Nie zapominajmy również o rudościach czy białych odcieniach blondu.

dowiedz się więcej
Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz aby kolor pozostał na włosach jak najdłużej, dobrze jest używać specjalnych kosmetyków, ułatwiających ich pielęgnację. Podstawą niech będzie szampon do włosów farbowanych. Sklepowe półki uginają się od szamponów, jednak nietrudno jest trafić na kosmetyk, którego aplikacja nie daje żadnych efektów. Wypróbujmy więc profesjonalne produkty firmy Schwarzkopf Professional.

Farbowane włosy
Autor: Simson Petrol
Źródło: http://www.flickr.com

Nie bez powodu kosmetyki do stylizacji tej marki są tak lubiane przez salony fryzjerskie. Jeśli więc chcemy mieć pewność, iż nasze włosy każdego dnia będą lśniące i zdrowe, a ich stylizacja bezproblemowa, zdecydujmy się na jeden z profesjonalnych fryzjerskich produktów firmy Schwarzkopf. Miejmy pewność, iż jeśli raz skusimy się na kosmetyki tej marki, zaczniemy używać ich regularnie. Szampon Schwarzkopf Professional zapewnia włosom natychmiast odczuwalną jaskrawość koloru, gładkość i pewność wspaniale odżywionych włosów.

Modne są włosy naturalne, lekko pofalowane, nierówno układające się, rozwiane wiatrem. Jednak jak nadać lekkości włosom tak aby się nie sklejały? Ta kwestia zaprząta od lat umysły naukowców w laboratoriach firm fryzjerskich. Firma Schwarzkopf uporała się z tymi problemami. W e-sklepach kupimy spraye bez spłukiwania i pudry, które zaaplikowane są niewyczuwalne w dotyku, a zapewniają efekt naturalnej objętości.

Jeśli jednak najlepiej czujemy się w prostych włosach, należy przed użyciem prostownicy nałożyć serum Schwarzkopf OSIS+ Flatliner, które nie tylko zapewni ochronę termiczną włosów, ale skróci zabieg prostowania.