Myślisz nad prezentem dla mężczyzny? Podaruj mu perfumy

Przy okazji świąt czy imienin naszego taty, brata albo ukochanego, zawsze namyślamy się, czym go tym razem obdarować. Nie chcielibyśmy wręczać następnego krawata, kubka lub żartobliwego T-shirta, gdyż to nieoryginalne prezenty, jakich nie możesz ponownie podarować najbliższej ci osobie. Poszukujesz czegoś nadzwyczajnego, a tym nieprzeciętnym upominkiem mogą być perfumy. Jeśli do tej pory bałaś się wybierać zapach dla kogoś innego aniżeli dla siebie, musisz wyzbyć się tych niepokojów, gdyż to wcale nie tak trudne zadanie, jak myślałaś.

perfumy
Autor: Subratasw
Źródło: http://www.flickr.com
Przed udaniem się na zakupy warto jest poznać kilka istotnych informacji na temat perfum. Po pierwsze zapachy dzielą się na kilka grup. Pierwszy typ to zapachy owocowe, jakie dodają sił i są nadzwyczaj pozytywne. Możesz je poczuć w paco rabanne one million 100ml. Aromat mandarynki miesza się tutaj z intensywnymi przyprawami, co daje naprawdę zaskakujący i niesłychanie kokieteryjny zapach.

Kolejna grupa to zapachy kwiatowe, jakie w perfumach męskich nie występują zbyt często, jednakże można je spotkać. Dużo popularniejsze są zapachy orientalne – trwałe, a jednocześnie dość ciężkie, toteż nie nadają się na każdą okazję. Zapachy drzewne zaś są wyjątkowo ciepłe, a jednym z częstych jest aromat drzewa sandałowego. Nie można zapomnieć o świeżych zielonych zapachach, zawierających miłe wonie roślin – więcej…

Jeśli zaciekawił Cię zaprezentowany problem, poznaj szczegółowy tekst (http://memento-wroc.pl/kremacja/), gdzie znajdziesz obszerne info. Poszerz swoje wiadomości.

Gdy już poznałaś rodzaje zapachów, musisz wiedzieć o najważniejszej zasadzie – perfumy dla mężczyzny muszą być dyskretne, a zarazem

perfumy
Autor: Paul Blake Howard
Źródło: http://www.flickr.com

pociągające, dlatego powąchaj choć parę propozycji, by zdecydować się na zapach, jaki najbardziej będzie ci się podobać.

Dobrze też postawić na perfumy o podobnej kompozycji zapachowej do kosmetyków, których używa codziennie, ponieważ ich woń musi harmonizować z wodą perfumowaną, a nie odznaczać się od niej. Jeżeli zatem poszukujesz niezwykłych perfum dla swojego mężczyzny, idź do perfumerii oraz zdecyduj się na zapach, który cię uwiedzie. Zwłaszcza godny uwagi jest na przykład Comme Des Garcons, obok którego żadna kobieta nie przejdzie bez zainteresowania. Nie obawiaj się, iż nie trafisz w gusta bliskiego ci pana, ponieważ każdy zapach ma coś w sobie oraz zawsze na jakąś okazję będzie można go wykorzystać, choćby na sobotnią imprezę z przyjaciółmi czy wspólną kolację.