Miłość w Anglii – w jaki sposób i w którym miejscu natknąć się na ukochaną osobę?

Poszukiwanie miłości poza swoim ojczystym państwem to nie łatwe zadanie. Ludzie o innej mentalności, postępowaniach, regułach a do tego obcy język – całość może spowodować, iż nie jedna postać nie będzie w stanie się temu przeciwstawić i normalnie się podda. Jest mimo to parę metod, jakie mogą nam pomóc w poszukiwaniach drugiej połówki.

randka
Autor: Philip Taylor
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszym szczegółem o którym musimy pamiętać, jeśli szukamy lubego czy lubej jest to, iż musimy opuścić mury domu. Nie spotkamy bowiem nikogo, jeżeli nie będziemy poznawać nowych ludzi lub też zwyczajnie szukać wrażeń. Interesuje Cię sztuka? Wyjdź do galerii na prezentację, gdzie wiele gości będzie podzielać Twoją żyłkę. Jesteś wielbicielem muzyki jazzowej? Idź do pubu na koncert, tam bezsprzecznie spotkasz kogoś, z kim będziesz mógł porozmawiać o swoich zaciekawieniach.

Takakonwersacja może zmienić się w flirt, a ten zaś w umówienie się na randkę. Oczywiście należy pamiętać o tym, że nie przystaje ukrywać się w tłumie. Jeśli zwrócimy na kogoś atencję, warto wykonać ten pierwszy krok i zaczepić taktownie tę osobę. Hamuje Cię nieśmiałość? Weź ze sobą towarzyszkę, przyjaciela lub grupę znajomych. Możesz opowiedzieć im o swoich zamiarach i poprosić o wsparcie w odnalezieniu tego wyjątkowego. Inne miejsca, gdzie możesz natknąć się na miłość w Anglii to: kluby fitness, park (np. Hyde Park w Londynie), Królewskie Ogrody Botaniczne w Kew. Jeżeli jednak nie jesteś na tyle nieustraszony, możesz skorzystać z forów randkowych. Wpisując w wyszukiwarkę frazę „spotkania Londyn” zobaczysz , iż jest masa jednostek, które są w pokrewnej do Ciebie sytuacji. Załóż konto na jakiejkolwiek ze stron i zacznij szukać.

Nie zapomnij także o zdjęciu, dlatego że sporo ludzi niechętnie koresponduje z anonimowymi użytkownikami, niezależnie od narodowości. Będzie to zapewne nowe doświadczenie i wyborne rozwiązanie dla ludzi nie lubiących wychodzić z mieszkania, zdarza się bowiem poznać mnóstwo ludzi bez potężnego trudu.

randka
Autor: Lwp Kommunikáció
Źródło: http://www.flickr.com
„Spotkania Londyn” to jedno z najchętniej wpisywanych haseł w wyszukiwarki internetowe. Jednakże nie tylko w stolicy Anglii mieszkańcy szukają partnerów życiowych. Poznawanie nowych ludzi jest wykonalne przy odrobinie starań. Możemy ruszyć w miasto bądź czatować z kimś on-line, w zależności na co mamy ochotę. Nie zapominajmy natomiast, że musimy pokazać chociaż niewiele chęci.