Mężczyzna o dużych gabarytach, może dzisiaj również wyglądać fascynująco.

Odzienie może być w mniej albo w bardziej zamierzony sposób, odwzorowaniem naszych poglądów, a jednocześnie komunikować otoczeniu, jaką posiadamy pozycję w społeczeństwie. W przeszłości zasadnicza funkcja ubrania – ochrona przed chłodem, mogła nigdy nie być jedyną, tymczasem zasady stanowiące o tym, co jest należyte, przekształcały się w ciągu wieków i były różne dla różnych kultur. Wygląd człowieka jest bardzo ważny w relacji z otoczeniem.

Odzież męska
Adekwatnie skomponowane elementy ubrania świadczą o profesjonalizmie, przygotowaniu zawodowym a także zaangażowaniu w to, co się robi. Najistotniejsze w odbiorze stroju są styl, krój w odwołaniu do bieżących kierunków w modzie oraz kolorystyka w zgodzie z posturą.

Poczynając od próby zdefiniowania „mężczyzny o dużych gabarytach”, warto wyjaśnić, że adekwatnym określeniem będzie mężczyzna, który ubiera XXL odzież. Duży pan ma po prostu figurę ponadwymiarową – zazwyczaj z brzuszkiem. Odpowiednia, duża odzież męska nie zmieni ciała, ale uczyni, że duży mężczyzna wygląda kształtnie, ciało jest wymodelowane, a sylwetka pięknie oprawiona.

Najlepszym wynikiem odpowiednio odzianego mężczyzny o dużych gabarytach jest pierwsze doznanie. Gdy nie powoduje skojarzenia “gruby mężczyzn (polecamy szczegółowe informacje)” a staje się nieoczekiwanie „dużym panem”. To zróżnicowanie w wyglądzie spowoduje, że z leniwego, miękkiego i słabego, mężczyzna stanie się silnym, imponującym i pewnym siebie facetem.

Z wielu obserwacji wynika, że większość panów z brzuszkiem, traktuje ciuchy tylko jako szaro-bure odzienie, a nie jako element kreowania wizerunku, który w dodatku może sprawiać wiele przyjemności. Spora część z nich uważa, że moda i dobry styl są dla szczupłych osób, a oni sami są dyskryminowani przez marki odzieżowe. W przypadku wielu sklepów sieciowych, rzeczywiście tak jest, ale na szczęście świat mody nie kończy się na sieciówkach.

Ponadto panowie przy tuszy utrzymują, że we wszystkim wyglądają źle i bez względu na to co nałożą wynik będzie taki sam. Jednak właściwie dopasowane ubrania rozmiary duże i dodatki mogą uczynić cuda. Podstawową regułą, zatuszowania zbytecznych kilogramów jest to, aby każdorazowo zakładać ciuchy, które leżą idealnie.