Marka Beurer – w trosce o zdrowie i lepszą kondycję

Firma Breurer jest firmą wywodzącą się z Niemiec, która dystrybuuje swe produkty również w Polsce. Firma specjalizuje się w produkcji dobrej klasy przyrządów medycznych, które mają zadanie poprawę kondycji fizycznej – poprawiania i kontrolowania samopoczucia. Osoby szukające produktów, które łączą w sobie stylowy wygląd i funkcjonalność powinni zwrócić szczególną uwagę na urządzenia tego przedsiębiorstwa.

Beurer
Autor: Tolbxela
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z wielu towarów przedsiębiorstwa Beurer, który ostatnimi czasy uzyskał duże rekomendacje wśród klientów jest Beurer MG 150. Za tym pojęciem kryje się wybawienie dla sporej liczby osób cierpiących na zbytnie napięcie, chcących rozluźniającego oraz wyzwalającego od bólu masażu. Jest to masażer do pleców oraz karku. Obsługa masażera okazuje się być wyjątkowo prosta – istnieje opcję regulacji mocy masażu za pomocą małej liczby przycisków. Jego niewielkie gabaryty powodują, że jest pakowny – mamy możliwość zapakować go w dowolne miejsce ,a co za tym idzie w każdym miejscu cieszyć się rozluźniającym masażem.

Masażer stóp Beurer FB 50 (więcej o produktach firmy Beurer tu: masażer do stóp Beurer na jest urządzeniem pozwalającym na usuniecie bólu stóp za pomocą masażu wibracyjnego i bąbelkowego stóp. Ma funkcję regulacji czasu. Oprócz odprężenia masażer pozwala na utrzymanie stóp w wspaniałej kondycji – w zestawie zawarta bowiem część do niszczenia do pozbycia się zbędnego naskórka. Oprócz tego istnieje możliwość stosowania olejków nawilżających do stóp.

Każda osoba dbająca o linię i zdrowie pragnie na bieżąco kontrolować swoją wagę. Odpowiednie BMI to duże prawdopodobieństwo na utrzymanie szczupłej postury i wspaniałego samopoczucia. Dla dbających o siebie osób przedsiębiorstwo Breurer posiada w swym asortymencie dodatkowo wagi łazienkowe. Wyjątkowo wzięty towar to BEURER GS 21 Madagascar (na tej stronie więcej).

Masz jeszcze minutę? Jeżeli tak, to namawiamy Cię do nowej witryny, gdzie znajdziesz atrakcyjne wpisy – wejdź w link naturalna pielęgnacja twarzy.

Urządzenie wyposażona jest w maksymalne obciążenie 180 kilogramów.

Po czynności zważenia wyłącza się automatycznie, co wpływa na żywotność baterii. Dla osób chcących wnieść większą ilość radosnych kolorów do wnętrza powstała kolejna waga, troszeczkę bardziej ekspresyjna model BEURER GS 27 Paski. Waga ta jest w stanie „udźwignąć” do 150 kilogramów, przy czym dokładność pomiaru waha się w niewielkiej granicy 100 gram.