Kusmi tea to – niepowtarzalny smak oraz elegancja.

Smakosze herbaty mogliby wypijać ją litrami, a także niezmiernie poszukiwać nowych dotąd nie odkrytych przez nich smaków. Zazwyczaj szukają niepowtarzalnych, znakomitych smaków z dalekich stron świata. Dzisiaj bardzo dobre typy herbat pochodzą z Indii i Brazylii. Także wiele krajów zajmuje się jej produkcją. Również w Europie, niektóre z krajów trudnią się produkcją herbat o renomowanym na całym globie smaku.

klik!
Autor: insatiablemunch
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z takich herbat jest herbata rozróżniana pod marką kusmi tea. Jest to rozpoznawana na całym globie marka, która zaistniała w carskiej Rosji jeszcze w latach sześćdziesiątych XIX wieku. Będzie to jeden z najstarszych producentów herbat na świecie, który cieszy się idealną a także – kliknij i sprawdź – nieposzlakowaną krytyką w świecie koneserów herbat. Początkowo firma prowadziła działalność w carskiej Rosji , następnie przeniosła się wpierw do Londynu a stamtąd do Paryża. Obecnie firma swoją siedzibę posiada niezmiernie w Paryżu.

Ta elegancka herbata posiada niebywale odważne kompozycje smakowe, co znakomicie współbrzmi z bardzo bogato ozdobionymi, barokowymi pudełeczkami. Istotnie dane opakowania będą jedną z najlepiej charakterystycznych cech kuriozalnych herbaty kusmi tea – wejdź i sprawdź. Jak już wcześniej było napisane, herbata kusmi tea będzie wkładana w dekoracyjne opakowania (w jednym opakowaniu inny typ jak i smak herbaty). Dokładnie dzięki tym ozdobnym pudełkom ta elegancka herbata idealnie pasuje na prezent dla znajomych. Istotnie z tego powodu herbaty te przede wszystkim zapakowywane będą w pudełka, w jakich mieści się pięć puszeczek z różnymi rodzajami herbat.

Istotnie dlatego jest bardzo często w tej formie przekazywana. Po zużytkowaniu wszystkich herbat, dekoracyjne pudełka można znowu wykorzystać jako pudełeczko do herbaty. Pudełka te będą podpisane nazwami stosownych typów herbaty, a także jest sposobność kupna herbaty kusmi tea w zwykłych papierowych opakowaniach, z jakich następnie można takową herbatę przesypać do dekoracyjnych metalowych puszek. Godne zaznaczenia będzie także to, że owa herbata będzie mieszanką herbat pochodzenia chińskiego, indyjskiego a także herbat Ceylon.