Każda kobieta może prezentować się świetnie, bez względu na wiek czy figurę

Zdarza się, że nawet bardzo zgrabna sylwetka wygląda nieatrakcyjnie w pewnych ubraniach. Bywa też tak, że nawet dość wysokie panie z lekką nadwagą mogą tak dopasować strój do swojej sylwetki, że prezentują się bardzo dobrze niezależnie od tuszy. Co robić, by w kupowanych rzeczach prezentować się naprawdę dobrze?

moda damska
Autor: Adrian Scottow
Źródło: http://www.flickr.com
Rozmiar jest istotny

Niektóre kobiety próbują nagiąć rzeczywistość i nawet jeśli nieco ostatnimi czasy przytyły, w dalszym ciągu wybierają ubrania w rozmiarze M. W efekcie dopasowana bluzka czy kardigan podkreślają wszystkie ułomności figury – dodatkową oponkę na brzuchu, czy też szerokie biodra. Przecież jeżeli za każdym razem kupujemy baleriny damskie 43, to w butach o mniejszym rozmiarze jest nam nie tylko niewygodnie, ale na dodatek nasza stopa prezentuje się w nich nieatrakcyjnie. Pierwszym krokiem do sukcesu jest zatem zaakceptowanie nowego rozmiaru i wybieranie wyłącznie takich ubrań, które dobrze na nas leżą. Nie mniej ważne jest dopasowanie odpowiednich do naszej sylwetki dodatków. Wysokie panie o większej wadze winny kupować nieco większe torby Kalisz bo maleńka torebka będzie w ich przypadku wyglądała mało okazale i odwrotnie – niskie kobiety wyglądają na przytłoczone przez dużą torbę typu worek i chociażby była ona najbardziej nawet praktyczna, najlepiej z niej zrezygnować i wybrać mniejszy model. Więcej informacji o wspomnianych produktach – pod tym adresem.

Z promocjami uważajmy

Promocje to idealna okazja, aby nieco odświeżyć swoją szafę. Podczas zakupów warto jednak zachować rozsądek – dresy męskie rozmiar M na pewno się nie przydadzą, jeżeli twój partner nosi ubrania w rozmiarze L. Warto też wcześniej przymierzać odzież. Nawet jeśli znajdziesz piękną i stylową sukienkę w atrakcyjnej cenie, ale w fasonie, w jakim twoja figura prezentuje się mało korzystnie, lepiej z takiego zakupu zrezygnować i poszukać coś bardziej odpowiedniego – bielizna modelująca w

Zwracaj także uwagę na jakość – nowe buty ze sztucznej skóry pomimo niskiej ceny mogą być tak niewygodne, że nie będziesz ich zakładać, a bluzka z marnej jakości bawełny utraci swój kształt już po pierwszym praniu. Odzież z dobrych gatunkowo materiałów to już duży sukces. A jeżeli masz swojej sylwetce coś do zarzucenia, na pewno pomoże bielizna modelująca Kraków. Pamiętaj, że każda pani może prezentować się doskonale, niezależnie od wieku czy figury.