Jak zadbać o siebie latem? – porady

Latem zrzucamy z siebie grube sweterki i niechcący odsłaniamy przed światem… no, właśnie: co? Skórkę pomarańczową, rozstępy, opuchliznę. Szczęściem na to wszystko jest rada! W trosce o ładny jak też zdrowy wygląd skóry można skorzystać z zabiegów antycellulitowych oraz wygładzających.

Pewnym z nich jest peeling z maskami cieplnymi, podczas którego najpierw ciało pokrywa się peelingiem, później okłada maską, a w końcu zawija w folię, gdzie pod oddziaływaniem temperatury ciała składniki wchłaniają się o wiele szybciej. Tak samo skuteczne są wyroby z kofeiną – można się ich fenomenalnym działaniem radować również w domowym zaciszu.

Zaciekawił Cię przedstawiany tekst? Jeśli tak, to zobacz też uwagi z www (http://www.dermamed.com.pl/oferta/mezoterapia), gdyż one również tyczą się podobnej tematyki.

Wystarczy zmieloną kawusię połączyć z oliwką – pierwsza pomoże nam z kłopotliwym cellulitem, ta druga zaś nawilży a także odżywi naszą cerę. Jeżeli masz kłopoty z naczynkami przetestuj Ziaja med naczynkowa – specyfik uszczelniający naczynka . Polecamy idravitae

wizerunek - skóra
Autor: Lindz Graham
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy już nie musimy wstydzić się naszego ciała, należy pomyśleć o tym, by nie straszyć nikogo swoją bladością. Tutaj także mamy do wyboru parę rozwiązań. Wydawałoby się, że najszybszym sposobem na osiągnięcie złocistej skóry może być zażywanie tabletek zawierających beta-karoten, jakie nie dość, iż upraszczają osiągnięcie wyśnionego koloru, to do tego ochraniają przed wolnymi rodnikami. Trzeba jednak pamiętać, iż od samego przyjmowania preparatu nie uzyskamy opalenizny, to środek wyłącznie wspomagający przebieg opalania. Może warto skorzystać z obszernego wyboru samoopalaczy? Na przykład spray do opalania. Unikniemy w ten sposób szkodliwego oddziaływania promieni UV i będziemy mogły weselić się piękną skórą przez cały rok. Jeśli dobierzemy produkt odpowiedni do naszej karnacji – otrzymamy naturalny odcień. Sprawdź bańki lekarskie bezogniowe cena

Przypominamy tylko o nieodzowności przeprowadzenia peelingu, który usunie nadmiar zrogowaciałych komórek, dzięki temu opalenizna jest równomierna.
Nie zapominajmy też o włosach. Latem doskonale sprawdzają się ziołowe farby do włosów. Polecamy feminum activ