Jak łączyć wyjściowe ciuchy ze sportowymi dodatkami?

Obecnie coraz śmielej eksperymentujemy ze stylizacjami.

obuwie sportowe
Autor: João Filipe
Źródło: http://www.flickr.com
Takie buty jak Nike Flyknit Rosherun, Buty Reebok Cl Leather, a nawet buty męskie Timberland, mimo, że mają sportowy styl, odważnie możemyzestawiać z wyjściowymi ubraniami. Jak najbardziej wskazane jest zestawienie spodni sportowych i szpilek. Jest to zestawienie, które zdecydowanie jest stosowane. Zarówno mężczyźni jak i kobiety, mogą na pewno łamać elegancki ubiór, w którym podstawą jest marynarka, adidasami.
To połączenie daje fantastyczny efekt. Odważniejsze panie łączą elegancką sukienkę, przykładowo małą czarną i dodają do niej sportowe buty np sneakersy new balance, przykładowo adidasy. Niezawodnym rozwiązaniem, zarówno w przypadku pań jak i panów jest zestawienie jeansów oraz wyjściowej marynarki. Należy pamiętać, że jeansy to komponent garderoby uniwersalny, który sprawdza się w rozmaitych. Zestawiony z marynarką staje się kluczowym komponentem stylizacji bardziej wyjściowej. Dostrzegamy więc jeansy w nowej odsłonie. Panowie mogą także połączyć garnitur z adidasami. Buty Nike Flyknit Rosherun oraz Buty Reebok Cl Leather bez zastanowienia mogą być zestawione z marynarką wyjściową. Jeśli chodzi o, na przykład, buty męskie Timberland to ich wygląd z pewnością sprawdzi się w połączeniu z T-shirtami, jak i spodniami na kant.

buty sportowe dla kobiet, damskie obuwie sportowe
Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com
Producenci oferują różnorodne egzemplarze sportowego obuwia, dostępne są także edycje limitowane. Przede wszystkim mamy możliwość zakupienia modeli o jaskrawych kolorach, z drugiej w sklepach nie brakuje krojów retro. Producenci z wielkimi chęciami powracają do wzorów, które były trendy kilka dekad temu. Sukienka w grochy typu retro w połączeniu ze adidasami to rewelacyjny pomysł. nie zważając na trendy i na to, co akurat jest na topie, ważne, by czuć się dobrze ze sobą. Popularnością cieszą się egzemplarze, które łączą w sobie zestawienia jaskrawych, często pastelowych kolorów. Co więcej dostępne są buty sportowe z finezyjnymi wzorami. Skontaktuj się