Mistrzowskie podarunki dla wszystkich

Im bardziej zależy nam na drugiej osobie, tym bardziej chcemy sprawiać jej przyjemność i pokazać naszą miłość. Bukiet ulubionych kwiatów? Zawsze mile widziany, lecz czasami dobrze jest wykazać się choć szczyptą pomysłowości.

spadochron

Autor: U.S. Pacific Air Forces
Źródło: http://www.flickr.com
Codzienność i przyzwyczajenie mogą zachwiać najlepszym związkiem. Jak podgrzać temperaturę w związku, dostarczyć małą porcje adrenaliny, a tym samym przeżyć niezwykłą przygodę? Lot balonem okaże się niezapomnianym przeżyciem! Pozwala spoglądnąć na wszystko z zupełnie innej strony – i dosłownie i w przenośni. Fakt, nie znajdujemy się sami w balonie, bo na pokładzie znajduje się wyszkolony pilot, dzięki w którego obecności czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Trwaj chwilo, jesteś taka piękna! Lot balonem to pomysł na prezent, który powinien mile zaskoczyć i romantyczną partnerkę i spragnionego wrażeń mężczyznę.

Pomysłowa sesja (sesja zdjęciowa ciążowa) zdjęciowa to przeżycie dla osób poszukujących ciągłych wrażeń, lubiących dobrą zabawę i skorych do małych szaleństw. Konwencja zdjęć zależy od indywidualnych gustów. Może ociekać erotyzmem, subtelnym romantyzmem lub w sposób szczególny pokazać nasze poczucie humoru. Miejsce sesji należy ustalić z partnerem, gdyż nie każdy mężczyzna będzie czuł się swobodnie fotografowany wśród koronkowej pościeli. Koncepcji, aby zadowolić oboje partnerów, znajdzie się bez liku – zaczynając od sesji w studiu, w lesie, kończąc na naszych prywatnych sekretach, miejscach pierwszych randek, pocałunków, dotyków.
prezenty

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Dla miłośników motoryzacji, lubiących dużą prędkość, odpowiednim prezentem będzie przejażdżka po torze gokartowym. Emocje sięgną zenitu! Nie zapominajmy, by decydując się na ”porwanie” swojej sympatii w wybrane miejsce, w którym będzie czekać niecodzienne przeżycie, wziąć pod uwagę czego druga połówka pragnie, o czym marzy, na co zawsze brakowało jej odwagi. Jeżeli jest to osoba odważna i pełna temperamentu, z pewnością ucieszy ją przeżycie z dawką adrenaliny, jakim jest wyżej wspomniany lot balonem. Dla osób ceniących relaks i spokój ducha , wskazane będą niezapomniane chwile przyjemności: masaż ciała lub kolacja przy świecach