Rowery stacjonarne i napoje izotoniczne.

Sklep online oferuje w niskich cenach – rowerki stacjonarne i napoje izotoniczne.
Rowerki stacjonarne zalicza się na pewno do najpopularniejszych i najczęściej kupowanych urządzeń spośród całej gamy dostępnych sprzętów fitness. Rowerki stacjonarne to urządzenia służące do ćwiczeń cardio. Mogą być też wykorzystywane w rehabilitacji. Używać je mogą ludzie z każdej grupy wiekowej, niezależnie od stopnia sprawności fizycznej.

kliknij tutaj

Autor: + Rainbow +
Źródło: http://www.flickr.com
Biorąc pod uwagę różnorakie potrzeby pośród klientów, rowerki stacjonarne dzielą się na kilka rodzajów, a więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Rowerki stacjonarne porównując do pozostałych sprzętów fitness – mało obciążają nasze stawy, tak, więc będą idealnym wyborem szczególnie dla osób mających tego typu dolegliwości.

Za sprawą regularnego uprawiania tego sportu nie tylko polepszymy swoją kondycje, pozbędziemy się tkanki tłuszczowej, zrzucimy nadprogramowe kilogramy, ale też ujędrnimy naszą skórę. Polepszy się wydolność układu krążenia oraz układu oddechowego, zwalczymy stres oraz poprawimy samopoczucie.Podczas treningu pobudzamy do działania kolejne części mięśni łydek, ud oraz pośladków. W trakcie ćwiczeń mocno napięte są także mięśnie górnych partii naszego ciała, to jest mięśnie na brzuchu, grzbietu oraz ramion. Napoje izotoniczne – – mają na celu wyrównanie poziomu wody i elektrolitów wydzielanych z organizmu w czasie pocenia się, ale też uzupełnienie witamin,soli mineralnych i w małym stopniu węglowodanów, traconych podczas wysiłku fizycznego.

W czasie ćwiczeń w naszym ciele ubywa wody, organizm się przegrzewa, a zapasy węglowodanów maleją. Dlatego odczuwamy zmęczenie. Spożywanie napojów izotonicznych opóźnia to uczucie poprzez dostarczanie energii z węglowodanów i nawadnianie. Sód znajdująca się w niektórych napojach izotonicznych zapobiega powstawaniu kurczy mięśni.W przeciwieństwie od energetyków, izotoniki maja mała ilość cukru i w małym posiadają dwutlenek węgla.

Napoje izotoniczne są niezwykle potrzebne w trakcie uprawiania sportów wymagających długotrwałego i intensywnego wysiłku, na przykład jazda na rowerze, biegi na długie dystanse oraz w turystyce kwalifikowanej, w szczególności górskiej – gdyż skutecznie gaszą pragnienie i utrzymują wodę w organizmie, a także uzupełniają mikro- oraz makroelementy, które są niezbędne do wydolności fizycznej i odnowy mięśni. Napoje izotoniczne dostępne są w powszechnej sprzedaży, jak i w wyspecjalizowanych sklepach sportowych.