Bądź piękna tej wiosny z płaszczami H&M.

Nim lato na stale zagości w naszej szafie musimy uporać się z zbliżającą się szybkimi krokami wiosną. Wraz z jej nadejściem po-odstawiajmy w ciemny kąt zimowe ubrania i otwórzmy nasze serca na nową garderobę. Zwolnijmy miejsca na półkach i zapakujmy kozaki tak, żeby nie straszyły nas do kolejnego sezonu. Nim jednak pogoda pozwoli nam wskoczyć w krótkie spódniczki i dopasować do tego koszulki rękawkiem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych obszytych futerkiem, ale zwiewnych płaszczach, które będą w sam raz do wiosennych przejażdżkach na rowerze.

Takie właśnie wydają się być płaszcze h&m. Lato przychodzi coraz szybciej i jest coraz bardziej upalne, dlatego na cieszenie się płaszczami mamy tak zaledwie mało czasu,bo tylko ze dwa miesiące. A że z pogodą różnie bywa, noszenie lżejszych ubrań w nadchodzących dniach w ogóle może stać pod znakiem zapytania. Jednak nie traćmy nadziei, drogie panie i już szykujmy portfele, aby w nadchodzącym sezonie glamour.

Tej wiosny będziemy nosić płaszcze z nie tak odległych modowo czasów. Przeszukajmy, zatem szafy naszych mam i babć i sprawdźmy, co możemy w nich znaleźć i dopasować do obecnych modowych wariacji. Na przekór wiośnie, która jest przeważnie kolorowa dominującym kolorem płaszczy z lat 60 będzie granat. Ku rozpaczy fanek jasnych kolorów takie w zasadzie się nie pojawiają. Krój płaszczy jest klasyczny, a długość jest zakrywa pośladki. Jeśli ktoś tęsknił za trenczami to tej wiosny będzie się mógł nimi nacieszyć ile będzie chciał. Ciuchy których znakiem rozpoznawczym są rzucające się w oczy guziki i szeroki pas uwidaczniający smukłość sylwetki, znów pojawią się wszem i wobec.

Tkaniny, z których wykonane będą płaszcze, zadowolą kobiety tęskniące za modowym stylem z lat 80. Sklep h&m pomoże nam znaleźć wszelkie niezbędne akcesoria, które o tej porze roku zrobią z Ciebie boginię.