Odkryj niesamowite światy gier on-line. Zostań potężnym czarownikiem lub niepokonanym zabójcą!

Wszyscy uwielbiają używać komputera i przeglądać Internet w oczekiwaniu na znalezienie interesujących informacji czy szukając informacji na dręczące na pytania. Niekiedy natomiast rodzinny laptop może przynieść ubaw!

Gry na przeglądarkę dla wszystkich

serwis tematyczny

Autor: Brandon
Źródło: http://www.flickr.com

Nie musisz posiadać superszybkiego kompa, żeby móc pograć w ciekawe gierki.http://www.pawelkotas.com/o-mnie-kontakt/ (zobacz także)Gdy nie jesteś zapalonym graczem, a lubisz niekiedy się odstresować to gry na przeglądarkę (dla zainteresowanych) są Twoją metodą. Gry na przeglądarkę nie potrzebują instalacji w systemie Twojego PC i działają na niemal każdym sprzęcie. Można by pograć w nie gdy tylko przyjdzie na to chęć. Pierwszoplanową zaletą jest fakt, że są one darmowe – więc osiągalne dla wszystkich. Nie musisz przebywać mozolnego procesu instalacji, zwyczajnie odpalasz i bawisz się.

Gry na przeglądarkę są niesamowicie różnorodne, od niewymagających po takie, które należy śledzić systematycznie by odnosić zwycięstwo. Nasza gra może więc być zabawą na pojedynczy wieczór, lub zapewniać nam rozrywki każdego dnia. Rozwiniętą gierkę uzyskasz wybierając grę MMORPG, w której ogromna ilość graczy gra ze sobą w tym samym czasie. W takiej grze użytkownik gra jako osoba z danej klasy, której działaniami musi pokierować. W grze często chodzi o wypełnianie kolejnych misji, pokonywaniu wrogów i uzyskiwaniu nowego ekwipunku. Za każdą zrealizowaną misję nasza postać uzyskuje punkty i osiąga wyższy level. W grze można wymieniać się artykułami, wstępować do klanów współtworzonych z innymi zawodnikami.

Bohater gry komputerowej

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli pragniesz mniej wymagającej rozrywki

Gry na przeglądarkę to nie wyłącznie gry role-playing, to także proste i zabawne gierki, które przynoszą sporo rozrywki. Są to gierki nie potrzebujące rejestracji, często nie potrzebują dużej ilości czasu spędzonych przed komputerem. Wyszukać je można przy pomocy Google na stronach poświęconych takim grom ewentualnie w poświęconych takim grom zestawieniach on-line. Posortowane są na rodzaje. Aby uprościć wybór stworzone są top listy gier on-line. Często tego rodzaju gierki mają wyraz humorystyczny i są reakcją na bieżące wydarzenia z życia społecznego czy postępowania osób publicznych.