Modne pomysły na jesienny manikiur

Lato pomału odchodzi. Sierpniowe noce bywają co raz chłodniejsze. W przeciągu dnia temperatura też schodzi co raz niżej. Oczywiście, bez wątpienia jeszcze zagoszczą u nas ciepłe dni, ale będą to już tylko pożegnalne figle lata, które pomału będzie ustępowało pola złotej polskiej jesieni. A bywa to bajeczna pora roku. Zwłaszcza początek jesieni potrafi zachwycić. Słoneczko jeszcze wówczas mocno grzeje, a przyroda ubiera się w królewskie odcienie: złoto i purpurę. Na drzewach dojrzewają dorodne jabłka i śliwki.

Autor: Materiały prasowe
i właśnie takie odcienie przyrody panują w jesiennej modzie. Zarówno w naszej szafie, jak i w kosmetyczce powinny się zjawić akcenty złota, burgundu i śliwkowego fioletu.

Czy zainteresowała Cię moja strona? Szalenie mi miło. Świetnie będzie, jeśli znajdziesz jeszcze sekundę, żeby napisać swą opinię.

Również standardowe kolory ziemi będą o tej porze roku jak najbardziej na topie.

Jeżeli mowa o naszych paznokciach, to razem z upływem letnich dni, rezygnujemy z pastelowych oraz soczystych kolorów, na rzecz bardziej intensywnych barw. Na naszych paznokciach rządzić będzie złoto, ciemna czekolada i wszelkie odcienie fioletu. Więcej w tym temacie: polecany nail tek.

Oczywiście, mile widziana będzie tradycyjna czerwień, która w połączeniu z taką samą pomadką na ustach, stworzy ultrakobiecy look. Jesienne trendy w manikiurze to barwy głębokie, zdecydowane oraz ciemne. Tę odmianę zauważymy bez wątpienia u ulubionej kosmetyczki. Do dyspozycji będą żele do paznokci w takich właśnie odcieniach. Ale jednolity manicure to nie jest jedyna propozycja na nadchodzącą jesień. Wciąż bardzo popularne są ciekawe wzorki na paznokciach. Im bardziej zaskakujące, tym lepiej! Dla poszukujących nowych propozycji: manikiurzystki są w stanie zrobić nam na paznokciach prawdziwe cudeńka. Ale takie małe dzieła sztuki można zrobić też w domowym zaciszu. Zwłaszcza, że teraz dostęp do profesjonalnych produktów, takich jak szablony do paznokci, jest bardzo łatwy. Mnóstwo takich produktów jesteśmy w stanie bez problemu zakupić w sieci.

Bardzo efektownie będą wyglądać na naszych paznokciach zwierzęce aplikacje. Dopasujmy kolory do naszej garderoby lub, dla spotęgowania efektu, wykonajmy manikiur w kontrastowych odcieniach. W ten sposób nasze paznokcie na pewno zwrócą na siebie uwagę.