Szwedzki gigant odzieżowy w internecie

Renomowana marka H&M funkcjonuje już od dekad. w naszym kraju pionierski sklep H&M pojawił się równo dekadę temu. Ta szwedzka marka odniosła znaczny sukces na skalę światową, gdyż udało się jej zjednoczyć porządnej klasy ubrania z niezbyt wysokimi cenami. O ile jeszcze dotąd nie wybierałeś ciuchów tej firmy, to najwyższy czas, by odszukać okoliczny sklep H&M.

Biała koszula zawsze w modzie

Autor: Nife
Źródło: Nife

Zanim to zrobisz, powinieneś zobaczyć oficjalną stronę WWW tego szwedzkiego giganta odzieżowego. Strona jest zaprojektowana też na tablety i udostępnia sporo interesujących funkcji. Na portalu poznasz, jakie towary ma w ofercie stacjonarny sklep H&M. W zeszłym roku marka H&M nawiązała współpracę z największą gwiazdą futbolu – legendarnym Davidem Beckhamem. Na witrynie jest śiwetny filmik reklamowy z rolą Beckhama, który został wyreżyserowany przez samego Guya Ritchiego, świetnego reżysera filmowego, byłego partnera Madonny. Przystojny gwiazdor promuje ostatnią kolekcję majtek dla facetów. Wszystkie oferowane towary zobaczysz w praktycznym katalogu ubraniowym.

Codzienna aktywność

Autor: Apteka-zdrowie.eu
Źródło: www.apteka-zdrowie.eu

O ile nie lubisz sklepów z ubraniami i chcesz dobierać kreacje dla siebie (np. płaszcze H&M ) siedząc w domu przed notebookiem, strona sieciowa firmy H&M daje ci praktyczne narzędzie – elektroniczną przymierzalnię. Na stronie ujrzysz panią bądź pana w bieliźnie, na którego będziesz mógł założyć elementy odzieży. W ten sposób sprawdzisz, czy np. żółta kamizelka pasuje do zielonych spodni. Co interesujące, da się wybrać nawet twarz modela oraz zachować daną koncepcję na przyszłość.

Portal marki H&M daje 25% upustu na towar, jeśli zalogujesz się do firmowego newslettera. To dobra propozycja – będziesz mieć regularne newsy na temat mody darmowo i na dodatek kupisz ciuszek ze znaczną zniżką używając kuponu, który zaakceptuje każdy sklep H&M.

Źródło: domodi