Odjechane prezenty

W naszym życiu znajduje się dużo uroczystości, które świętujemy z bliskimi nam osobami. Każdy tego typu ważny moment udowadnia nam, że są wśród nas ludzie, którym na nas zależy. Nasi bliscy poświęcają nam mnóstwo swojej uwagi, wysłuchują naszych zwierzeń.

A kiedy przydarza się okazja, obdarowują nas podarkami. My również nie pozostajemy im dłużni. Tym bardziej, że przecież o wiele lepiej jest dawać prezenty niż je dostawać.

urodziny

Autor: Vijay
Źródło: http://www.flickr.com

Wyjątkowe znaczenie w naszej świadomości mają okrągłe rocznice. Kolejna dziesiątka na karku to wystarczający powód do tego, aby hucznie obchodzić rocznicę swoich urodzin. Z czasem jesteśmy bardziej doświadczeni i każdy następny przedział wiekowy to dla nas powód do głębszych refleksji. Jeżeli z kolei wybieramy się na taką właśnie imprezę urodzinową, trzeba zrobić odpowiedni prezent.
Prezent na urodziny [tutaj więcej] nie musi być zwyczajny. Skończmy z tym klasycznym pakietem, który najczęściej dajemy jubilatom. Wiązanka kwiatów i pudełko wybornych czekoladek już dawno nie jest modne. Obecnie ogromną popularnością cieszą się podarunki ekstremalne.
Specjalną granicą, która urosła do rangi symbolu w naszym społeczeństwie, jest bez wątpienia 40-tka. Jest to pewien etap dorosłości, po którym nic już nie jest identyczne. Dlatego też prezent na 40 także powinien być wyjątkowy. Bardzo popularne są loty paralotnią. Możemy także zafundować szacownemu jubilatowi szaleńczy skok na bungee.

W drugiej połówce naszego żywota często zdajemy sobie sprawę z jego kruchości i to właśnie ludzie w starszym wieku bardzo często decydują się na różne dyscypliny ekstremalne. Stąd też skok ze spadochronem to doskonały prezent na 50 urodziny. Jeśli wydaje nam się, że naszych rodziców to przestraszy, to grubo się mylimy.

Jeśli chcesz być na bieżąco w tym wątku, to spodoba Ci się najnowsza wiadomość (http://efektywniej.pl/oferta/pisanie-wnioskow-pod-dofinansowanie/). Poczytasz o niej pod wskazanym tu linkiem. A jeśli będziesz posiadał komentarze, z przyjemnością na nie odpiszemy!

Tego typu ekstremalne prezenty to niezapomniana dawka emocji, a także chwile, które można pamiętać przez całe życie. Może to być także wstęp do nowej pięknej pasji. Niezwykle łatwo jest w taki sposób załapać bakcyla. hormon adrenaliny charakteryzuje się tym, że potrafi uzależnić. Kto raz tego spróbuje, będzie chciał więcej.