W co zagrać w internecie

Większość ludzi ma już dostęp do sieci i to na tyle szybki, by można było grywać w gry multiplayer. Wyliczać zalety rozgrywki sieciowej chyba nie muszę, mam rację? Ale gdyby ten wpis zobaczył ignorant internetowy, napiszę: rozrywka w większym gronie to kompletnie nowe emocje.

Walka z żywym oponentem dostarcza o wiele więcej bodźców i wyzwań, niż rywalizacja z AI. I to generalnie w przypadku każdego typu gier PC! W co grać więc?

Autor: Farbflut

Wielbiącym gry wyścigowe na pewno spodoba opcja wyścigów z bratem, siostrą lub kumplem z sieci. W niższym przedziale cenowym polecam szczególnie Need for Speed: The Run. Dla dysponującymi większą gotówką sugeruję Formułę 1 2012.

Gry bitewne, czyli inaczej gry strategiczne oraz gry mmorpg, np. , to typ silnie stymulujący inteligencję. Warto wiedzieć, że najlepsze gry multiplayer obecnie to Starcraft II, druga część ultragrywalnej pozycji, która została krajowym sportem w Korei, najnowsza odsłona serii Heroes of Might and Magic, gry turowej niewiarygodnie uzależniającej oraz Total War: Shogun 2.

gry, gry internetowe, gry online

Gry strzeleckie – strzelanki – są perfekcyjne do zmagań przez internet. Na topie utrzymuje się od dawna saga Call of Duty. Warto również sięgnąć po klasykę, czyli po sławnego Counter Strike, króla kawiarenek internetowych. Z aktualnych pozycji sugeruję dynamiczny Battlefield 3.

Gry sportowe to głównie football.

Czy podoba Ci się ciekawa kwestia (http://www.etteplan.com/pl/wykorzystuj-narzedzia-automatyzujace-proces-testowania-w-swoich-projektach-programistycznych) w naszym tekście? Czujesz ochotę na jeszcze? Zatem zachęcamy Cię do sprawdzenia naszej nowej strony.

Tutaj konkurują ze sobą dwie gry komputerowe: Pro Evolution Soccer i seria Fifa. Nie odpowiem, która z nich jest lepsza. Obie różnią się sposobem grania oraz możliwościami dla gracza. Polecam przeczytać oceny w specjalistycznych czasopismach, takich jak Cd-Action.

Gry przygodowe to ginący gatunek. W tym przypadku postaw na dawne przeboje – seria Syberia rozkocha ciebie śliczną oprawą i trudnymi łamigłówkami, a przewrotne wypadki w Monkey Island rozbawią do rozpuku. Drobna uwaga – rzadko która przygotówka posiada tryb multiplayer. Wiekowe produkcja da się ożywić na ekranie komputera, korzystając z możliwości, jakie dają emulatory gier.

Gry zręcznościowe zdominowały dwa tytuły: saga Assasin’s Creed oraz Uncharted. Obie fantastyczne i dostępne na wielu platformach.

Lecz gry online to nie jedynie te dostępne na sklepowych półkach. W sieci natkniesz się na dużo gier browserowych, w które można grać wprost na Chromie albo Internet Explorerze. Są tworzone przy pomocy techniki, która animuje kolorowe animacje flash. Pośród takich nieskomplikowanych pozycji dominują gry logiczne – karcianki, szachy, poker. Buszując po Internecie spotkasz także gry za darmo.