Kobieca kosmetyczka czasem zaskakuje

Kobiety bardzo lubią odpowiednio wyglądać. Nie bez powodu definiuje się je mianem płci pięknej. Tym samym częściej aniżeli panowie stosują środki poprawiające zdrowie i urodę. Kobieca kosmetyczka pełna jest przeróżnych środków, które przyprawiają ich współmałżonków o zawroty głowy.

Krem do rąk to podstawa

mini zestaw kosmetyków nantes

Autor: Nantes
Źródło: Nantes

Podczas gdy na przykład krem do rąk, lub balsam do ciała, mogą być powszechnie stosowane, odczytując na etykietce: kwas hialuronowy, zaczynają się zastanawiać nad tym, czym właściwie zajmuje się ich wybranka.

Kwas hialuronowy – także dla panówTymczasem kwas hialuronowy może być z powodzeniem używany także przez mężczyzn. Na skutek wiązania wody w tkankach, niweluje on zmarszczki i wstrzymuje procesy starzenia. Kwas hialuronowy zawarty w kremie również gruntownie nawilża oraz regeneruje skórę twarzy.

Balsam do ciała i krem antycellulitowyW damskich kosmetyczkach bardzo często widziany jest balsam do ciała oraz krem antycellulitowy. I chociaż pierwszy z wymienionych kobiety ubóstwiają, do istnienia drugiego najchętniej by się nie przyznawały. Krem antycellulitowy należy bowiem do kosmetyków wykorzystywanych z uciążliwej konieczności pozbycia się niechcianego, pomarańczowego naskórka.

Krem pod oczy na po nieprzespanej nocy Kosmetykiem, do którego mężczyźni zdążyli się już zapewne przyzwyczaić jest krem pod oczy. Przeważnie zastanawiają się oni, z jakiej przyczyny kobiety kupują je w kompletach zawierających dwie sztuki. Otóż kwestia jest trochę bardziej zawiła. Krem pod oczy na dzień to nie to samo co krem pod oczy na noc. Każdy z nich ma trochę odmienne właściwości jak również w każdym tkwi odrębny sekret kobiecej urody.

Krem z zielonej herbaty?Koncerny kosmetyczne użytkują potęgę natury, by pomóc nam wyglądać młodziej i piękniej. Przykładem takiego naturalnego kosmetyku jest krem z zielonej herbaty. Mężczyźni nie mogą wyjść z podziwu. Godzą się z faktem, że jakaś zielona roślina mieści się w pudełku z herbatami, ale żeby jeszcze smarować nią ciało? Tymczasem krem z zielonej herbaty odżywia, oczyszcza oraz wzmacnia skórę, a ponadto pięknie pachnie.

Źródło: NANTES