Najświeższa wersje gry Battlefield dostępna jest na Playstation 3

Miłośnicy gier komputerowych, zwłaszcza tych o twardym, męskim wydźwięku bardzo dobrze kojarzą grę o nazwie Battlefield wyprodukowaną przez studio EA DICE ze Szwecji. Gra ta jest popularną strzelanką pierwszoosobową słynną z trybu multiplayer. Do rozpoznawalnych cech tej gry należy także to, że starcia przeprowadzane w sieci toczone są na wielkich mapach. Gracze zaś poruszają się za pomocą różnorakich militarnych pojazdów i posiadają możliwość anihilowania niektórych sektorów z okalającej ich wirtualnej rzeczywistości. Grający nie mogą ingerować w to, co robią ich współtowarzysze. Twórcy Battlefield podarowali jednakże uczestnikom gry system wydawania rozkazów i wspierania kolegów.

Następujące po sobie wersje gry są urozmaicane o tzw. sandboksowe „smaczki”. Oznacza to, że gracz jest w stanie jakimś nieostrożnym ruchem spłoszyć ptaki lub uruchomić alarm. Jest to sygnał dostrzegalny przez wroga i powoduje trudne do przewidzenia konsekwencje. W grze pojawiają się też sceny bardziej sensacyjne. Zdarzają się na przykład trzęsienia ziemi, olbrzymie wybuchy czy inne widowiskowe okoliczności wywołujące bardzo silne emocje u graczy. Bohaterowie gry uzbrajani są też w coraz nowocześniejszą i bardziej wymyślną broń.

Jeżeli niezwykle intryguje Cię analizowana w tym artykule sprawa, oprócz tego koniecznie zobacz tekst w serwisie (http://www.dominikkania.pl/oferta/) opisującym zbliżone tematy.

Umożliwia to wykonanie dość skomplikowanych akcji o charakterze wojskowym.

GTA 5

Autor: Glen Bowman
Źródło: http://www.flickr.com

I chociaż najnowsze gry playstation (gta 5 recenzja) tworzone są na coraz to nowsze generacje sprzętu, to twórcy Battlefielda ciągle jeszcze dają możliwość graczom używania Playstation 3. Najnowsza wersja gry Battlefield, obecnie już numer 4, pokaże się w sklepach 31 października. I zapewne będą zadowoleni wszyscy pasjonaci tej gry, że nie trzeba będzie ponosić kosztów na nowy sprzęt, aby mieć możliwość zagrać w najnowszą jej edycję. Trwają też rozważania wśród specjalistów tematu, czy i następna część Battlefield z numerem 5, będzie ciągle jeszcze dostępna na nienowym już, lecz przetrenowanym sprzęcie. Zwłaszcza, że producenci gry deklarują, iż uczynią wszystko, aby kreować coraz lepsze produkty na najlepszy sprzęt. Obojętnie, jakiego rodzaju sprzęt zostanie wykorzystany, gra Battlefield wciąż będzie jedną z najbardziej atrakcyjnych gier tego typu.

Najnowsza wersja Battlefield 4 (artykuł na battlefield 4 na oferuje jeszcze lepszą oprawę graficzną i bardziej wyspecjalizowany system destrukcyjny. Gracze będą mogli brać udział w rozgrywce wojennej, której akcja ma swój początek w egzotycznym Szanghaju. Jak zazwyczaj akcja gry będzie toczyć się żywo, a ilość kombinacji związanych z toczeniem walk nie powinna rozczarować nikogo. Tryb Dowódcy, który został przywrócony do gry, daje możliwość monitorowania pola bitwy z wysokości. Toteż wróg w grze Battlefield 4 będzie ścigany i z ziemi i z powietrza.

Jeśli zainteresował Cię omawiany tekst, to odnośnik tu (https://galerialucznik.pl/pl/blog/jaka-maszyne-do-szycia-wybrac-1534421662.html) zaprowadzi Cię do równie ciekawych materiałów. Nie ociągaj się tylko kliknij tutaj!

Będzie to ostra rozgrywka.