Konie to na pewno fascynujące zwierzaki

Chociaż ogólnie nie lubię zwierząt, nigdy żadnego nie posiadałem, to tak naprawdę konie akurat bardzo lubię. Być może z takiej przyczyny, że przecież w wielu przypadkach konie są czymś nieco więcej, aniżeli tylko zwierzętami? W końcu wcale nie jest powiedziane, że konie nadają się wyłącznie do jazdy na nich. Naturalnie jazda konna ma wiele atutów, lecz uważam, iż bardzo często konie niemal potrafią uratować człowiekowi życie. A już na pewno stan zdrowia. Nie przesadzam, szanowny internauto!

Zima, koń

Autor: Aaron Jenkin
Źródło: http://www.flickr.com
w końcu hipoterapia spowodowała, że moja dobra przyjaciółka wreszcie jest zadowolona z własnego zdrowia! Sam jakiś czas temu odrobinę wspomogłem taką fundację, która trudni się pomocą chorym – akurat w tym przypadku chodzi o upośledzone dzieci.

Pewne zdecydowana większość zwierząt czyni dobro na świecie, ale zasadniczo konie [siatka na siano dla Twojego konia] są fantastyczne. Chcę także polecić to, aby rehabilitować się po wszelkiego rodzaju wypadkach właśnie z pomocą koni. To bez żadnego cienia wątpliwości świetna okazja na to, aby móc cieszyć się dużo wspanialszym stanem zdrowia. I o to przecież chodzi!

To bardzo dobre, że są konie (więcejznajdziesz na stronie http://nadwigrami.pl/) także dlatego, że są kuligi – no nie wiem jak Ty, lecz ja wychodzę z tego założenia, iż tak naprawdę jedną z nielicznych zalet zimy jest właśnie kulig. Nie mogę się doczekać tych wspaniałych kuligów! Należy również odrobinę napisać o tym, w którym miejscu organizuje się najbardziej rewelacyjne kuligi (polecana strona: tu – Cóż, sądzę, iż rewelacyjne jest Zakopane. Może stolica Tatr jest trochę oklepana, ale uważam, że i tak mówimy o rewelacyjnym miejscu, które bez najmniejszego cienia wątpliwości warto co jakiś czas odwiedzać. Zgodzisz się ze mną?

Już na koniec chciałbym napisać odrobinę odnośnie mojego wielkiego marzenia – mianowicie planuję – w teorii, posiadać własną stajnię. Oczywiście stajnia (idź: ) wcale nie musi być duża, lecz co najmniej jeden koń byłby świetny. Zwłaszcza, że w wielu przypadkach sytuacja jest taka, iż chcemy pojeździć na koniu, a wiadomo – to niemało kosztuje. Oczywiście kupno i utrzymanie własnego konia to także spory wydatek, lecz generalnie to wspaniałe zajęcie, które daje nam bardzo dużo frajdy. A więc już podsumowując: konie są niesamowite. Bardzo je lubię – to pewne.