Wybuduj swój własny zamek i rządź swym królestwem lub wciel się w rolę dyrektora ogrodu zoologicznego lub też przenieś się do Starożytnego Rzymu i zostań Gladiatorem

Gra war of titans przeniesie cię do Starożytnego Rzymu. Odważ się jako gladiator wystąpić w antycznym koloseum. W nim oczekują cię prawdziwi wrogowie, na których skupia się cała twoja uwaga. Udowodnij twoją odwagę i pokaż podczas bitwy, co potrafisz.

W tej grze pokażesz innym graczom na arenie twoje umiejętności bitewne. Zobacz czy uda ci się opuścić arenę jako zwycięzca. Głównym celem w grze jest wyjść zwycięsko z każdej bitwy. Wyposaż twojego odważnego gladiatora i udaj się wraz z nim na arenę. Na arenie toczysz trzymającą w napięciu bitwę z wrogim bohaterem. Jesteś odpowiedzialny za uzbrojenie twojego bohatera.

Czy poszukujesz następnych i ciekawych postów na powyższy temat? Śpieszymy z pomocą – kliknij, aby przeczytać (http://www.defence24.pl/geopolityka) tutaj świeże treści.

Używasz do tego rożnych starożytnych przedmiotów. W grze akcji War of Titans odkrywasz odległe zakątki Europy. Z każdym wyższym poziomem otrzymasz dostęp do nowych miejsc w Europie. Tam czekają na ciebie kolejne misje i pojedynki.

Gracz

Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com

Na wyższych poziomach czekają na ciebie kolejne misje i pojedynki. Gra mondozoopark pozwoli ci zostać dyrektorem ogrodu zoologicznego, w którym przebywają wszystkie zwierzęta świata a także gatunki zagrożone. Planuj rozwój ogrodu i dokonuj ważnych dla jego działalności inwestycji, by przyciągnąć rzesze zafascynowanych odwiedzających. Celem gry jest dążenie do rozwoju ogrodu, zapewnienie mu stałego grona odwiedzających, którzy będą mogli oglądać najbardziej pożądane gatunki zwierząt z całego świata.

Gra damoria umożliwi ci zbudowanie zamku w którym będziesz królem. Wkroczysz do średniowiecznego świata. zbudujesz zamek założysz własną wioskę i zasiedlisz ziemie. Będziesz mógł zawierać sojusze, tworzyć oddziały i dbać o ich uzbrojenie. Zbierzesz potężną armię i ruszysz na wojnę do walki. Dążysz do dominacji nad średniowiecznym światem.

Gra war of titans (www) wprowadzi cię do rzymskiej Cywilizacji. Odważ się jako gladiator zaistnieć w antycznym amfiteatrze Flawiuszow. W tym miejscu przygotowują się na ciebie autentyczni wrogowie, na których skupia się wszystka

Gra komputerowa

Autor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com

twoja ciekawość. twoją bohaterskość i pokaż w trakcie bitwy, co możesz. W tej zabawie pokażesz innym rywalom na scenie swoją wprawę w bitewne. Przyjrzyj się czy potrafisz zejść z areny czempionem. Właściwym celem w zabawie jest wyjść zwycięsko z każdej bitwy.

Uzbrój swojego zuchwałego gladiatora i udaj się razem z nim na scenę. Na arenie toczysz trzymającą w naprężeniu konkurencję z rywalem Odpowiadasz za wyposażenie twojego bojownika. Używasz do tego różnorodnych rzymskich rzeczy. W grze przeglądarkowej zwiedzasz dalekie zakamarki Europy. Na wyższych stopniach oczekują na ciebie kolejne zadania i konkurencje.

Gra przeglądarkowa umożliwi ci być szefem ogrodu zoologicznego, w którym mieszkają wszystkie zwierzęta świata oraz osobniki zagrożone. Organizuj rozkwit zoo i dokonuj istotnych dla jego istnienia zamiarów, by zainteresować masy zauroczonych odwiedzających.

Zadaniem rywalizacji jest dążenie do kreowania ogrodu zoologicznego, zapewnienie mu stałego grona gości zwiedzających, którzy będą mogli zwiedzać najbardziej pożądane rodzaje zwierząt ze wszystkich kontynentów. Gra damoria ułatwi ci rozkwit pałacu, w którym staniesz się królem. Wejdziesz do średniowiecznego świata.Stworzysz fortecę rozwiniesz własną osadę i zasiedlisz lasy. Będziesz zmuszony zrzeszać przymierza, zakładać rycerzy i zapobiegać o ich uzbrojenie. Zbierzesz olbrzymią broń i pójdziesz na wojnę. Kroczysz do dominacji nad średniowiecznym światem.