Na pomoc skórze po wypoczynku

Urlopy za nami. Po gorącym wylegiwaniu się na nadmorskich plażach pozostały zapiaszczone ubrania, zdjęcia i pamiątki. Ładne muszelki, widokówki, ręczniki. I opalenizna. Dużo kobiet lubi swój ciemny odcień ciała, który dobrze idzie w parze z ciemnymi oczami. Ale należy także pamiętać, że opalanie dla naskórka wcale takie dobre nie jest, dlatego używaj kwas hialuronowy, który jest w profesjonalnych kosmetykach.

Serum z kwasem hialuronowym

Źródło: www.nantes.pl

Brązowa skóra łatwiej się degeneruje, a zazwyczaj fatalnie schodzi całymi kawałami. Zatem po urlopie trzeba zainwestować w zbawienne kosmetyki. Wymienię kilka fundamentalnych produktów, jakie powinnaś nabyć przeszukując teraz drogerię. Rozpocznę od popularnego produktu, jakim jest kwas hialuronowy.

Wyroby z dodatkiem tej substancji, powstającej z kogucich grzebieni, znakomicie nawilżają naskórek. Kwas hialuronowy świetnie ulepsza wymianę wodną skóry. W ten sposób do komórek ciała łatwiej wchłaniają się cenne pierwiastki odżywcze, istotne w zjawisku odbudowy po wakacyjnych kąpielach słonecznych. Gdy będziesz nabywać balsam do ciała, kosmetyki z zawartością tego kwasu okażą dobrym wyborem. Wykorzystuje się go także w salonach odnowy biologicznej, wstrzykując w wargi i fałdy naskórka.

Wizytując miejsca z kosmetykami nie zapominaj także o ważnym wpływie, jaki posiada porządne mleczko do demakijażu. Częste malowanie się drażni naskórek. Przypalony naskórek może zareagować alergicznie na malowanie.

Po przetarciu mleczkiem warto nałożyć tonik do twarzy, najlepiej z dużym udziałem związków odżywczych i nawadniających. Taki kosmetyk świetnie oczyści pory i zlikwiduje różne podrażnienia. Świetnie pasuje do pielęgnacji przed pójściem do łóżka i po wstaniu rano.

Niezbędny do wieczornej pielęgnacji jest krem pod oczy. Nabywając go w sklepie motywuj się stopniem nawilżenia, jaki gwarantuje oraz efektem antyzmarszczkowym. Wiadomo, że znane wszystkim wory pod oczami umieją silnie zaburzyć urodę twarzy.

A jeżeli po letnim wypoczynku pragniesz odzyskać figurę, wylewanie potu na dworze wzmocni dobrze dobrany balsam wyszczuplający, wygładzający skórę i umożliwiający spalanie komórek tłuszczowych.

Źródło: NANTES