Nowoczesna fotografia na Święta

Canon PowerShot G1 X to skarb wśród sprzętu. Za niecałe trzy tysiące złotych dostaniemy matrycę w jakości 14,3 mega piksela oraz spektrum rozwiązań, które skutkują wyjątkowo dobrym obrazem. Model odznacza się również dobrym wyświetlaczem i jest łatwy w obyciu. Wygrał parę zestawień na najlepsze aparaty cyfrowe, co jest naprawdę sporą zachętą.

aparat cyfrowy

Autor: CASIO
Źródło: CASIO

Panasonic Lumix DMC-LX7 jest niesamowicie wygodny. Można znaleźć go już za prawie 2200 złotych. Tak samo, jak pozostałe aparaty cyfrowe z tej serii, charakteryzuje go dobra jakość zdjęć oraz pojemny akumulator.

O ile pragniesz nabyć coś mniej drenującego kieszeń, kapitalnym sprzętem jest Sony Cyber-shot DSC-HX20V za prawie półtora tysiąca złotych.

Jeżeli bez spodziewanych efektów poszukujesz równie nietuzinkowego serwisu, to zalecamy ten artykuł (http://impeco.pl/grzalki-terma) – zobaczysz, on też jest bogaty w takiego typu wpisy.

Model ten posiada niezłe wyposażenie i wspaniałe 20-krotnie zbliżanie. Świetnie nadaje się do zastępowania kamery.

Przeglądając kamery cyfrowe, oto kilka pozycji godnych zakupu:Naprawdę praktyczny Panasonic HC-V700, wymagający wyłożenia około 2000 złotych. Cechuje się wysoką rozdzielczością zapisu – zapis w rozdzielczości 15,3 mega piksela.

aparat fotografa

Sony HDR-PJ260VE, który filmuje w dużo gorszej jakości (5,43 mp), ale za to posiada zamontowany HDD o wielkości stu dwudziestu GB, co pozwala na zrealizowanie wielu godzin ruchomych obrazów.

Dla wielbicieli naprawdę ostrego obrazu, którzy mogą wydać nieco więcej gotówki (gdzieś 4000 złotych), świetnym modelem będzie Sony HDR-CX730E, który zapisuje obraz w kapitalnym formacie 24 mega pikseli.

Oszczędnych ucieszy dobra kamera cyfrowa Samsung HMX-F80, niewielka i poręczna, filmująca w porządnej jakości i dostępna już za około 500 złotych.