Gry komputerowe również dla pełnoletnich. Ciekawe wydawnictwa dla wszystkich

Każdy lubi się bawić. Niezależnie od tego w jakim jesteśmy wieku jesteśmy lubimy się bawić i nie jest to domena jedynie dzieci oraz młodzieży jak się powszechnie sądzi. Oczywiście stanowią oni istotną grupę odbiorców sklepów z grami komputerowymi jednak myliłby się ten kto sądzi że dorośli owym typem rozrywki nie są zainteresowani. Możemy nawet odszukać badania z jakich wynika, że istotna ilość osób nabywających gry to czterdziestolatkowie. Powody są proste, dorośli ludzie podobnie jak dzieci pragną uwolnić się od stresu, a nawet zwyczajnie kiedy niekiedy zająć głowę czymś innym aniżeli praca.

Oczywiście możemy bawić się klasycznymi grami jak szachy lub inne logiczne gry. Jednak nie jest to wyłączne podejście. Obecnie możemy wybrać nowocześniejszą rozrywkę. Przykładem mogą być gry wzorowane na powieściach sensacyjnych gdzie gracz wciela się w śledczego rozstrzygającego tajemnice. Przykładem podobnej gry może być Zaginięcie Ethana Cartera, to gra która wymaga od nas uważności jak też sprytu. Twórcy gry zatroszczyli się o to by jak najbardziej upodobnić grę do rzeczywistości.

Nie posiadamy zatem typowych dla gier strategicznych ułatwień takich jak plan albo notatnik w którym można sobie zarejestrować różnorodne przydatne informacje. Powoduje to, że automatycznie poziom trudności gry podnosi się bardzo co może wpłynąć pozytywnie na atrakcyjność produktu. Twórcom programu przyświeca dewiza że użytkownik jest inteligentny więc nie należy mu bardzo pomagać, starczy, że da się mu jedynie konieczne informacje. Ponadplanowym atutem jaki ma Zaginięcie Ethana Cartera jest to, że jest to gra polskiego producenta, chyba dobrze jest wspierać ojczystych twórców.

Nasze dzieciaki jak już nadmieniono także lubią grać. Jedną z bardziej atrakcyjnych gier są Angry Birds. Jedna z najświeższych wersji tej atrakcyjnej gry to Angry Birds Stella Pop. Sposób gry nie odmienił się w porównaniu z pozostałymi edycjami tejże gry.

Gra polega na niszczeniu kolorowych balonów a także rzecz jasna wrednych świnek. Rzecz jasna Angry Birds Stella Pop dostępna jest na wszystkie systemy operacyjne, jest więc świetnym rozwiązaniem kiedy wybieramy się z maluchami w długą podróż czterokołowcem i nie możemy poświęcić im tyle uwagi ile byśmy chcieli.