Kosmetyki do męskiej pielęgnacji

Brytyjska marka kosmetyków Men-u od lat przysparza się do powiększania świadomości mężczyzn w kwestii codziennej pielęgnacji. Ogromna w tym zasługa specyfiki kosmetyków Men-u, które do perfekcji wpasowują się w dzisiejszy styl życia preferowany przez dzisiejszych panów. Wyroby Men-u oferują coś więcej aniżeli doskonałą pielęgnację, przynoszą więcej korzyści niż reszta kosmetyków, bo cechuje je nowatorska formuła. Przyczyną, dla której marka Men-u tak skutecznie przekonuje coraz to większą liczbę mężczyzn do wysokiej jakości pielęgnacji, jest jej innowacyjność, zapewnienie zaawansowanych korzyści oraz fakt, że produkty Men-u są unikatowe na rynku i rzeczywiście robią różnicę.

elegancki mężczyzna

Autor: ricciofix
Źródło: http://www.flickr.com
Men-u to męska seria kosmetyczna wysokiej próby . Atutem jest tu głównie wysoka wydajność produktów – małe opakowania starczają na długi, długi czas. Wysoce skoncentrowane najlepsze składniki to podstawa każdego kosmetyku Men-u. Dzięki niewielkim gabarytom zapakowań, kosmetyki są dogodne i wygodne w zastosowaniu – zajmą malutko miejsca, zarówno na półeczce w toalecie, jak także w podręcznym bagażu podczas podróży.

Typowe rozmiary opakowań kosmetyków Men-u – tygle albo butelki z pompką – zapewniają od 80 do 265 aplikacji (w zależności od rodzaju artykułu). W ofercie tej marki znajdują się również kosmetyki do golenia i pielęgnacji twarzy w pojemnikach kieszonkowych.

Ekscytuje Cię opisywana sprawa? Jeżeli tak, to poza tym zobacz link na witrynie, która również przedstawia tego typu materiały. To na pewno zwróci Twoją uwagę!

Mieszczą 15 ml danego produktu kosmetycznego i wystarczają od kilku do parudziesięciu aplikacji. Doskonałe wyjście w podróży. Kosmetyki truefitt&hill Historia tej kultowej i eleganckiej marki sięga roku 1805 gdy to William Francis Truefitt zakłada swój zakład fryzjerski w Londynie.

Przedsiębiorstwo, które rozpoczynało jako ogólnodostępny zakład oferujący strzyżenie męskie i golenie prędko osiągała rozpoznawalność żeby stać się symbolem a także wyznacznikiem stylu, dobrego gustu. Z usług firmy korzysta dwór a także najświetniejsi w owym mieście a jej sława na całym globie nie ustaje po dziś dzień do czego firma w ogóle nie potrzebuje wielkich kampanii reklamowych. Tak zatem od ponad 200 lat produkty truefitt&hill nieustająco stanowią synonim wytworności a także najlepszego gustu. Jeśli natomiast idzie o pędzle do golenia Semogue 1305 są bezkonkurencyjne, wykonane są z delikatnego włosia dzika (Semogue).