Niewielkie poprawki w naszym wyglądzie mogą spowodować doskonałe rezultaty

Kosmetologia wybiła mocno na przód, w obecnych czasach jesteśmy w stanie zmienić nieszkodliwie mnóstwo wad, których nie chcemy w naszym wyglądzie. Nie trzeba już w tym celu wybierać się do chirurga plastycznego i poświęcać kosztownym i inwazyjnym operacjom. Wystarczy nietrudny proces kosmetyczny i po kłopocie. Co można odmienić w swoim wyglądzie? Jak wybrać dobrą kosmetyczkę? Tego wszystkiego dowiemy się z poniższego tekstu.

wypełniacz zmarszczek

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Jeżeli myślimy, że nasza cera jest zbytnio postarzona, możemy poradzić sobie z tym na parę sposobów. Osoby starsze za pewne zainteresują wypełniacze zmarszczek. Są to różnego rodzaju kwasy, które specjalistka wstrzyknie nam w miejsce bruzd na twarzy. Mniej niebezpiecznym procesem, dedykowanym dla młodszej cery okaże się mikro dermabrazja. Polega ona na wykonaniu mocnego, chemicznego pilingu, usuwającego nasz cały naskórek. Bezpośrednio po procedurze będziemy wyglądać makabrycznie, całe w czerwieni, lecz na następny dzień nasza cera odmłodnieje nawet o 10 lat! Młode kobiety, najczęściej wybierają zabieg aplikujący wypełniacz do ust. Ma to za zadanie powiększenie ich, nawet parokrotnie.

Przed udaniem się do kosmetologa po wypełniacze zmarszczek, miejmy pewność, że jest on personą kompetentną. Jeżeli nie, może nam na stałe uszkodzić mięśnie twarzy! To samo wiąże się z powiększaniem warg – jeśli kosmetyczka wprowadzająca wypełniacz do ust nie będzie wiedziała co czyni, możemy otrzymać bardzo karykaturalny rezultat, który utrzymywać się będzie nawet przez parę miesięcy. Jeżeli chcemy uniknąć tego rodzaju przykrych incydentów, zasięgnijmy porady przyjaciół. Może któraś z twoich koleżanek regularnie bywa w którymś z gabinetów, i jest w stanie ci go zarekomendować? Nawet jeśli jest bardziej drogi niż ten na twojej ulicy – warto się do niego przejść.

Nawet najmniej zaawansowany proces może nas oszpecić jeżeli mamy pecha, dlatego należy być mądrym przed problemema nie po nim. Żeby zminimalizować ryzyko, musimy pierw przemyśleć, jaki efekt chcemy otrzymać, i czy pożądana procedura jest nam z pewnością konieczna? Inną, równie istotną kwestią jest wybór dobrej specjalistki. Nietrudno możemy wpaść w ręce kogoś niedoświadczonego i pozbawionego umiejętności, kto może zniszczyć nam tylko nerwy i wygląd. Dlatego lepiej unikać pierwszych lepszych salonów, i lepiej wybrać się tylko do tych renomowanych, nawet jeśli przyjdzie nam za to więcej zapłacić.