To zmieni twoją szafę i styl, już dziś znajdź osobistą stylistkę i wybierz się z nią po sprawunki, żeby odświeżyć własny wizerunek

Zakupy mogą być najprawdziwszą przyjemnością, niemniej czasami stają się także koszmarem oraz przyczyną stresu. Nie każdy potrafi wybrać, które części odzieży będą właściwe, podkreślą piękno i styl.

Czasem wydaje się mnóstwo pieniędzy, lecz nie jest się usatysfakcjonowanym z nabytych rzeczy. Pora to zmienić!
Dziś modne są usługi personal shopper Poznań http://www.twojapesa.pl/o-mnie/ to miasto, w którym wyszukasz je bez trudu
Konsumenci, którzy chcą odświeżyć swoją szafę, lecz nie wiedzą, jak to zrobić, powinni skorzystać z usługi ekspertki – czyli osobistej stylistki. Takie usługi to dzisiaj norma, korzysta z nich wielu ludzi. Na usługi stylistki na ogół decydują się osoby, które z racji swej pozycji społecznej lub zawodowej powinny wspaniale wyglądać. Wsparcie proponowane przez stylistkę może być bardzo różnorodne. W niektórych przypadkach stylistka zabiera klienta na zakupy, aby wybrać nową garderobę albo poradzić przy zakupie wyjątkowej kreacji. Równie popularne są całkowite metamorfozy, które łączą się z opracowaniem świeżego stylu oraz dopasowaniem optymalnych części garderoby.
Jak pracuje taka specjalistka?
odwzorowanie - dziecko

Autor: Marcin Kargol
Źródło: http://www.flickr.com

ciuszki

Autor: EURO Poznań 2012 sp. z o.o.
Źródło: EURO Poznań 2012 sp. z o.o.
W wypadku kiedy konsumentów z Wielkopolski interesuje taka osobista stylistka Poznań więcej o osobistej stylistce w poznaniu okaże się idealnym miejscem, by poszukiwać wspomnianych usług. Na czym one bazują? Specjalistka prosi klienta o uzupełnienie formularza, który pozwala jej świetnie poznać wymagania oraz upodobania danej osoby.

Później opracowuje i dobiera najlepsze elementy odzieży, Kolory albo wzory, jak też uczy połączyć je w oryginalny sposób. Klient może również zamówić wspólne zakupy – w salonach mody albo w sieci.