Zabiegi kosmetyczne, które umożliwiają zatrzymać czas

W końcu nadeszły czasy, w których powrót do młodości nie musi wiązać się wyłącznie chirurgicznym naciąganiem skóry twarzy. Istnieją bowiem sposoby, które spowodują, że w lustrze zobaczymy swoje młodsze odbicie!

Pielęgnacja skóry jesienią

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Po pierwsze, nie zapominajmy o serum. Dermatolodzy Uważają, że serum na równi z kremem jest niezbędnym elementem pielęgnacji cery, albowiem posiada w swym składzie bogatszy skład. Aplikujemy je pod krem każdego dnia, albo stosujemy jako tymczasową kurację nawilżającą – w zależności od potrzeb skóry.

Kolejna wskazówka: łączmy techniki i wybierajmy rozwiązania typu kilka w jednym. Umożliwią nam to zabiegi medycyny estetycznej, które łączą różne techniki ulepszające wygląd skóry, np. regenerację laserem frakcyjnym czy elektroporację, która pozwala na głębsze wnikanie w skórę składników odżywczych. Laser co2 to – oprócz poprawy jakości skóry – likwidacja blizn potrądzikowych. Zmarszczki, rozstępy tudzież nieestetyczne, głębokie pory, nareszcie przestaną nam utrudniać normalne funkcjonowanie – odsyłam do tej strony na .

Słyszy się, że gdybyśmy zaczęły osłaniać skórę przed słońcem już we wczesnym dzieciństwie i czyniły to z żelazną dyscypliną przez cały rok, to uniknęłybyśmy 80 proc. mniej zmarszczek. Mało tego, da się słyszeć opinie, iż gdyby nie oddziaływanie promieni ultrafioletowych, pierwsze oznaki starzenia pojawiłyby się na naszej twarzy ok. 60. roku życia. Dlatego wybierajmy krem na dzień z współczynnikiem ochrony przeciwsłonecznej lub stosujmy filtr, np. pod postacią podkładu czy pudru.

ZAMYKANIE NACZYNEK LASEREM VARILITE

Autor: IQ MEDISPA
Źródło: IQ MEDISPA
Unieśmy opadające powieki. Dobrze poprowadzona kreska, działa jak szybki lifting. Kreślimy ją wzdłuż górnej powieki zaś zewnątrz kierujemy ku górze. Efekt uniesionego oka natychmiastowy!
Świeża, młoda cera jest naturalnie zarumieniona. W związku z tym w makijażu „odmładzającym” róż to podstawa. Najlepszy będzie róż w subtelnym odcieniu, delikatnie naniesiony na kości policzkowe, dodając trójwymiarowości naszej twarzy.
Sport, mądre podejście do tematu odżywiania to najłatwiejszy sposób na zachowanie młodości.

To zrzucenie kilogramów, ale i odkrycie na nowo swej kobiecości.

Jeśli nie masz pewności, czy opublikowane na niniejszej witrynie wiadomości są dość precyzyjne, to zobacz źródło (https://www.vivamedica.pl/uslugi/fala-uderzeniowa/), które posłużyło do zredagowania tego tekstu.

To świadomość, że robimy coś dobrego nie tylko by z uśmiechem spoglądać w lustro, lecz by żyć zdrowo.