Zbuduj sylwetkę przed wakacjami, wsiądź na dwa kółka!

Wielkimi krokami nadchodzi wiosna, cierpliwie wyczekiwana przez dni nieprzerwanie wypełnione zimnem i sypiącym śniegiem. Jest to okres, który przynosi wytchnienie, ulgę i pozwala wreszcie nie pamiętać o trudach brnięcia przez zaspy, psujących się autach i sezonie grypy. No a do tego w końcu zazielenią się krzaki i kwiaty, poczną tu i ówdzie śpiewać ptaszki, a niedługo nie trzeba będzie nosić czapki żeby zachować zdrowie. Da się nareszcie odkryć nieco ciała…

I w tym miejscu u niektórych mogą zaczynać się problemy. Niektórzy nie próżnowali zimą, nawet w mrozy i nieustające opady dbając o stan ciała – tak zostali wychowani lub sami nauczyli się na swoich błędach w poprzednich latach – lecz są i tacy, co z podstępnego rozleniwienia albo przejściowej, zimowej chandry nie mogli zrobić niczego, co obecnie zaowocowałoby sylwetką i wydolnością. A jest wiosna, potem lato, wypady na plażę, a nikt nie wie, może także wakacyjne podrywy, podróże z ukochaną lub partnerem, wiele atrakcji. Należy jednak sobie w tej kwestii pomóc, chociaż tygodni coraz mniej.

SPORT SHOP

Źródło: Sport-shop.pl

Najprostszym, niezwykle efektywnym i niedrogim sposobem na zyskanie odrobiny zdrowia, frajdy, oraz paru całkowicie praktycznych korzyści, jest rower, wynalazek obecny od bardzo dawna, obecnie znajdujący się w pełni łask i nadal zyskujący na powszechności. Wszelkiego rodzaju rowery górskie, rowery sportowe, rowery miejskie pozwalają na satysfakcjonującą aktywność, zwiedzenie swojego miasta od odrobinę innej perspektywy niż dotychczas, prosty transport drobnych zakupów i pozostałych drobiazgów w plecaku czy sakwach, i wreszcie to, co ciekawi wielu najbardziej: polepszenie wydolności tlenowej, zrzucenie w niedługim czasie kilku nadprogramowych warstw sadełka, jakie w czasie zimy pojawiły się w okolicach pasa, zbudowanie miłej dla oka muskulatury. Chociaż na rowerze ćwiczą się przede wszystkim łydki i to one najprędzej zyskają w cudzych oczach, generalna zawartość tłuszczu w ciele błyskawicznie opadnie, a na tym zyska całe ciało, jeśli przez parę miesięcy postanowimy nie próżnować.

Jeśli zaintrygował Cię ten wpis, to bez wahania wejdź na ten odnośnik – to niezwykle wiarygodna strona, która opisuje podobną tematykę.

W każdym dużym i mniejszym mieście znajduje się na pewno sklep rowerowy na poziomie. Są w nich dostępne polskie i zagraniczne rowery takich marek jak B-Twin, Merida, Giant i kilka innych. W ofercie jest też doskonała na wiosenną, często zmienną aurę odzież rowerowa (*tutaj link do oferty).