Wszechstronne sukienki na dowolną okazję czyli Top secret

Sklep Top Secret na sezon wiosenno-letni 2013, w aktualnej ofercie przygotował kolekcję princesek nadających się na praktycznie dowolną sytuację. Jest to pomysł dla kobiety ceniącej elegancję w nowoczesnym wydaniu. Za pomocą wykorzystania klasycznych krojów, każdy model będzie pasować zarówno w biznesie jak też sytuacjach prywatnych. Sukienki top secret są przy tym niezwykle kobiece i urocze. Klasyka tradycyjnego kroju została przełamana kolorem, więc ostatnią rzeczą jaką można o nich mówić jest to, że są nieciekawe.

W większej części modeli zrezygnowano z zabawy deseniem, na rzecz intensywnego koloru. Zobaczymy pośród aktualnych propozycji najmodniejszą w tym roku miętę, różne odmiany musztardowego, karmazynowego, granatu a nawet butelkową zieleń. Sklep top secret także stanął na wysokości zadania wprowadzając w części kolekcji motywy geometryczne lub baskinkę, co dla amatorek niecodziennych rozwiązań oraz najświeższych trendów powinno być miłą niespodzianką. Pomimo niestandardowych połączeń kolorów, każda z wiosennych sukienek posiada odpowiednią długość i może być częścią stroju wyjściowego. Tutaj dochodzi bez wątpienia już kwestia akcesoriów. Jeśli do sukienki w zdecydowanym kolorze dobierzemy łagodzące ją akcesoria, świetnie sprawdzi się w biurze, a kiedy wzmocnimy kolor innym kontrastującym, będzie idealnym wyborem na randkę.

Suknia ślubna z sieciówki: sukienka

Autor: abcslubu.pl 
Źródło: abcslubu.pl

Niewątpliwie w bieżącym sezonie w ofercie nie zabrakło również klasyki. Dla osób preferujących tradycyjną modę biurową, pewne wzory występują także w odcieniach czerni, kremu oraz szarości. Zaproponowane tego roku modele, świetnie dopasują się do dowolnej figury. Bez trudu wśród nich możemy wybierać pomiędzy luźnymi modelami i przylegającymi do ciała, podkreślającymi talię czy tuszującymi drobne niedoskonałości.

Tak więc sukienki top secret to świetny pomysł dla każdej osoby. Doskonały wybór dla preferujących klasyczne kroje, jak też dla kobiety wybierającej nowoczesność. Uniwersalne zastosowanie sukienek świetnie sprawdzi się w płaszczyźnie osobistej, ale także w zobowiązujących sytuacjach biznesowych. A także powinno się powiedzieć to co jest najbardziej istotne – różnorodność dostępnych barw ułatwi pozostanie sobą w dowolnej z możliwych sytuacji, zatem ściśle tajna misja top secret zakończyła się powodzeniem.

Źródło: domodi