Potrzebny przybornik wszelkiego faceta – maszynki do golenia oraz przybornik do paznokci

Mężczyźni, którzy golą się codziennie, z pewnością chcą, żeby ich skóra wyglądała potem nieposzlakowanie. W tym celu należy naturalnie używać towarów do golenia wysokiej jakości, i także najlepszych, jakościowych kosmetyków do golenia.

zestaw do golenia

Autor: Jody Bowie
Źródło: http://www.flickr.com

Z pewnością każdy mężczyzna winien mieć stosowną, jakościową maszynkę do golenia od znakomitej firmy. Naturalnie oryginalne maszynki do golenia nieco kosztują, niemniej golenie takimi maszynkami jest sporo szybsze oraz prostsze. Ponadto porządne maszynki nie wywołują podrażnień, nie ma także problemów z wrastającym zarostem. Zalecaną maszynką jest merkur solingen 41c (zobacz: ), która jest repliką maszynki Gillette z 1904 roku. Maszynka ta jest trochę agresywna, posiada otwarty grzebień, dzięki temu golenie większego zarostu jest niezwykle wygodne i komfortowe, oraz także posiada wygodną, antypoślizgową rączkę. Jednostki, jakim zależy na wygodzie, prostym oraz gruntownym goleniu oraz wybornym efekcie, naturalnie będą zadowolone z tego rodzaju maszynki.

maszynka do golenia

Autor: mjtmail (tiggy)
Źródło: http://www.flickr.com

Niektórzy panowie, zamiast maszynek, lubią tradycyjne, dawne metody golenia za sprawą brzytwy. Golenie brzytwą jest ogromnie dokładne, efekt nieraz jest jeszcze lepszy aniżeli w wypadku maszynki. Chociaż wypada pamiętać, by brzytwa zawsze była wybornie naostrzona, toteż pożyteczny okaże się kamień do ostrzenia brzytwy – Sklep

Zestawy do ostrzenia brzytew z pewnością bez trudu odszukamy w sklepach internetowych, w skład takiego zestawu nierzadko wchodzi również uszczelka antypoślizgowa, zgrzewka do regeneracji kamieni czy skórzany pas do ostrzenia. Prócz zarostu, każdy mężczyzna winien też dbać o wygląd swych dłoni i paznokci, wskutek tego praktyczny będzie także przybornik do paznokci. W przyborniku do paznokci odnajdziemy wszystkie nieodzowne rzeczy (zobacz: ), takie jak na przykład nożyczki do paznokci, cęgi czy obcinacze.