Profesjonalna pielęgnacja włosów – poznaj najlepsze marki

Spotykane we fryzjerskich salonach ekskluzywne kosmetyki do włosów budzą zaufanie dzięki swojej rewelacyjnej jakości. To produkty dla wymagających oraz podążających za trendami. Wśród owych towarów znajdują się chociażby szampony i kondycjonery, serie do terapii włosów, kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji różnych długości oraz rodzajów włosów, kosmetyki do stylingu na sucho i mokro. Co kryje się pod nieznanym szerszemu gronu ludzi kosmetykami stosowanymi w najlepszych w Polsce salonach? Poznajmy bliżej dwie cenione marki, po które chętnie sięgają najznakomitsi fryzjerzy.

farbowane włosy

Autor: Simson Petrol
Źródło: http://www.flickr.com
Jedne z nich, czyli kosmetyki Matrix to profesjonalne produkty do pielęgnacji i farbowania włosów, dostępne wyłącznie w salonach fryzjerskich. Firmę Matrix utworzył w 1980 roku amerykański fryzjer Arnie Miller. Od tej pory marka zaczęła się rozwijać poprzez współpracę z salonami, sprzedając im kosmetyki Matrix do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów, a dodatkowo usługi w salonie proponujące terapie dla różnego rodzaju włosów. Zaawansowane technologie, które zostały wynalezione w Ameryce wpływają na prostotę użycia formuł oraz gwarantują świetnie rezultaty stylizacji włosów. Dzisiaj firma Matrix działa w 57 państwach na całym świecie i może poszczycić się ilością ponad 250.000 posiadanych salonów. Na pozycję lidera w branży kosmetyków do włosów, wpływ mają także siedziby szkoleniowe Matrix, dbające o wiedzę dotyczącą pracy z włosami przy użyciu kosmetyków marki. Matrix to również globalny team, złożony z najlepszych fryzjerów – Bea Beleza SP. Z O.O. SP.K.. Ambasadorzy marki Matrix zwiedzają różne zakątki globu, przekazując swoją kreatywność. Pokazują najnowsze techniki fryzjerskie wszystkich chcącym poszerzyć swoją wiedzą w tej dziedzinie.

zadbane włosy

Autor: Sharon Wesilds
Źródło: http://www.flickr.com
Natomiast kosmetyki Label.m, to ekskluzywna linia profesjonalnych preparatów fryzjerskich pochodząca z Wielkiej Brytanii. Kosmetyki Label.m zostały wyróżnione licznymi nagrodami i stosowane są przez rozchwytywanych fryzjerów w branży. Label.m to również oficjalna marka londyńskiego tygodnia mody. Poza kosmetykami do włosów, w ofercie Label.m znajdziemy też liczne sprzęty dla fryzjerów np. spryskiwacz, szczotka do koków, peleryna do strzyżenia. Produkty Label.m można kupić poprzez kontakt z przedstawicielami handlowymi i za pośrednictwem internetu. Warto nabyć również szkolenie szkolenia medycyna estetyczna na płycie – kliknij w źródło.