Broda- atrybut eleganckiego mężczyzny. W jaki sposób o nią zadbać i jakie kosmetyki stosować, by dobrze się prezentowała?

Dobrze przystrzyżony zarost może być niezwykle męski a także atrakcyjny. Coraz chętniej panowie decydują się na efektowną brodę, nierzadko w towarzystwie wąsów, które mogą sprawić, iż wyglądają bardziej elegancko a także bardzo męsko. Ta część naszego ciała czasami wymaga specjalnej pielęgnacji.

golenie maszynką

Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com
Najczęściej stosowanym sposobem na usuwanie zarostu są maszynki jednorazowe. Takie rozwiązanie nie zawsze jednak sprawdzi się, gdy mamy dłuższą brodę bądź potrzebujemy precyzyjnego golenia.

Ten odsyłacz do serwisu (https://www.zeccoro.pl/pl/c/Bransoletki/53) pokaże Ci więcej informacji na prezentowany temat, który tak bardzo Cię zafascynował i zwyczajnie wciągnął.

Świetnym rozwiązaniem dla mężczyzn mających brodę będzie golarka z trymerem, dzięki której przyciąć w odpowiedni sposób zarost, gdy zajdzie taka potrzeba. Niezwykle przydatne będą również ostre nożyczki, którymi możemy przyciąć niepożądane kosmyki. Jeżeli nasz zarost częściowo wymaga całkowitego wygolenia dobrze jest nabyć pędzel do golenia Zestaw (więcej informacji), którego elementami są pędzel tudzież krem do golenia mogą sprawić, iż nawet najtwardszy zarost nie będzie sprawiał nam problemu. Najlepiej zainwestować w pędzel z dobrego włosia przykładowo pędzel Badger, żeby nie podrażnić skóry.

Przed podjęciem decyzji o zapuszczaniu brody powinniśmy dobrać ją do kształtu swojej twarzy.

Ekscytuje Cię ten niebanalny artykuł? Jeśli tak, oprócz tego zerknij koniecznie (http://www.optegra.com.pl/kliniki-optegra/klinika-warszawa/) na tekst, który jest umieszczony w tym miejscu – on też da Ci do myślenia!

Nie każdy będzie dobrze wyglądał na przykład z kilkudniowym zarostem bądź kozią bródką. O brodę, tak samo jak o włosy na głowie trzeba dbać, używając specjalnych kosmetyków. Kosmetyki do brody to głównie woski i olejki czy też balsamy . Woskiem możemy nadać pożądany kształt, na przykład naszym wąsom, by były odrobinę podkręconei utrzymały swój kształt przez długi czas. Olejki jak również balsamy mogą służyć do delikatnego nabłyszczenia włosów, by prezentowały się jeszcze lepiej. Szukając takich produktów do pielęgnacji brody warto wybierać marki, które specjalizują się stricte w kosmetykach dla mężczyzn.

pianka do golenia

Autor: The Cookiemonster
Źródło: http://www.flickr.com
Zadbana a także męska broda oczaruje tak samo mężczyzn jak również kobiety. Warto jednak odpowiednio dopasować ją do kształtu twarzy jak również dbać o nią, aby zachowywała pożądany kształt. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji możemy cieszyć się atrakcyjnym oraz bardzo eleganckim wyglądem w każdej sytuacji, właśnie dzięki brodzie.